گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
 
همه می گویند از ایران برو!! چاپ پست الكترونيكي
نامه دریافتی از ایران
  م - ر
من یک جوان ایرانی بهایی هستم. جوانی که به ایرانی بودنش افتخار می کند ، به هموطنان خود صمیمانه عشق می ورزد و در راه خدمت به آنان از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند.
اما در زندگی خود شاهد این بوده ام که " بهایی بودن " و "خدمت کردن" به همان اندازه که برای من با ارزش است باعث بروز مشکلاتی از طرف حکومت می شود.
هنگام امتحانات سوم دبیرستانم بود که ماموران اطلاعات به خانه ی ما آمدند و پدرم را بردند. جرم او تنها یک چیز بود: بهایی بودن! ...همه گفتند از ایران بروید. ما ماندیم و نا امید نشدیم...

دقیقا" یک سال بعد در امتحانات پایان ترم پیش دانشگاهیم ، خانواده ی ما واقعه ی مشابهی را تجربه کرد. این بار دستگیر شگان من و خواهر بیست و دو ساله ام بودیم که همراه تعدادی از دوستانمان برنامه ای را با مجوز شورای شهر شیراز برای پیشرفت اجتماعی و اخلاقی کودکان مناطق محروم شروع کرده بودیم. شب اول دوستان غیر بهاییمان آزاد شدند و ما 54 جوان بهایی به مدت یک هفته در زندان به سر بردیم و نتیجه گرفتیم که جرم ما هم همان یک چیز است : بهایی بودن!
... همه گفتند از ایران بروید. ما ماندیم و نا امید نشدیم...
بعد از آزادی در کنکور شرکت کردم. برای اولین بار بود که بعد از انقلاب فرهنگی به جوانان بهایی اجازه ی ورود به دانشگاه ها دادند و من نیز به شهری دور برای شرکت در دانشگاه نقل مکان کردم. ترم یک را با موفقیت به پایان رساندم. اما هنگام ثبت نام ترم دو بنا به نامه ی شورای انقلاب فرهنگی و بدون حکم اخراجی مرا اخراج کردند! این عمل در مورد بسیاری از جوانان بهایی اجرا شد و این حق تنها به یک دلیل از آنها گرفته شد: بهایی بودن! ... همه گفتند از ایران بروید ما ماندیم و نا امید نشدیم...
در کنکور امسال شرکت کردم اما این بار دولت سیاست جدیدی اتخاذ کرده بود. و نتایج جوانان بهایی را اعلام نکرد و علت را نقص پرونده ذکر نموده به تظلم خواهی های آنها پاسخی نداد... همه گفتند از ایران بروید. ما ماندیم و نا امید نشدیم...
ایران کشور عزیزمان است. به آن عشق می ورزیم و برای سعادت و بلندی نامش می کوشیم .
بگذارید همه بگویند از ایران بروید. ما می مانیم و نا امید نمی شویم
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad