گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
دیدنی ها
khane.jpg
 
هشدار جدی به ملت ایران چاپ پست الكترونيكي
Sample Image

اگر هنوز سپاهیانی هستند که دل در گرو ایران دارند وقت آن فرا رسیده که دست بدست ارتشیان وطن پرست با مردم اعلام همبستگی کنند و جهت حضور میلیونی مردم به خیابانها فراخوان صادر کنند. تنها یک قیام میلیونی که در آن دستکم ۷۰٪ مخالفین این نظام حضور داشته باشند تغییر نظام را میسر خواهد کرد. بدیهی است مردم حق دارند در دفاع از خود سلاح از تروریستها برگیرند و‌خود صاحب شوند. از هر سو در مقابل تروریستها از هرنژاد و نام باید ایستاد. باید هسته های مخفی در شهر و روستا تشکیل داد و مردم را به دخالت در سرنوشت خود تشویق کرد. ‏با وجود اینکه بوی الرحمان می آید و خندقی برای نیروهای حزب الله تدارک دیده شده و به احتمال قوی همه به یکجا دارفانی را وداع خواهند گفت.
با وجود ریزش در سپاه که بسرعت پیش میرود شرایط برای یک خیزش ملی نیز فراهم میشود. زد و بند از بالا هم کمکی نمیکند چون مشروعیت ندارند و کل نظام نشانه است... . بنابر این بهترین گزینه تلاش برای شکل گیری روندهای زیر است؛

۱. بدنه سپاه و ارتش علیه فرماندهان برخیزند
۲. مردم را به خیابانها دعوت کنند و فراخوان عمومی صادر کنند
۳. نظام جمهوری اسلامی را از طریق صدا و سیما خلع مشروعیت اعلام کنند
۴. دولت موقت متشکل از داخل و خارج تشکیل شود
۵. مجلس موسسان منتخب مردم شکل بگیرد
۶. قانون اساسی در دو فرم جمهوری و پادشاهی تنظیم شود
۷. رفراندوم انتخاب نظام و قانون اساسی

#ویکتوریا_ آزاد
 
< قبل   بعد >
 

Sample Image


Active Image


Sample Image


Sample Image

Sample Image

تفاهم نامه شبکه ایرانیاران
شبکه ایرانیاران برای تفاهم و اتحاد و همبستگی ملی تفاهم نامه پیشنهادی خود را تقدیم کرده، سندی که قابلیت سند پایه یک دولت موقت را دارد. با امضای این تفاهم نامه حمایت خود را اعلام کنید. امضای شما میتواند با اسم مستعار نیز باشد. بداخل پتیشین بروید و درخواستنامه را امضا کنید. تا کنون۶۷۲ امضا که دستکم ۹۰٪ درصد امضاها از درونمرز است بزیر این تفاهم نامه گذاشته شده است.
شما نیز با حمایت خود از این تفاهم نامه یکبار برای همیشه به تحجر و بیعدالتی و بی قانونی نه بگویید.

تفاهم‌نامه پیشنهادی برای اجماع مخالفین جمهوری اسلامی

«شبکه ایرانیاران»
 ایران ما، در اندوه و ماتم نشسته است، او نیازمند یاری تک‌تک ماست. آسیب‌ها چنان پیکر او را خراشیده است که اگر به یاری‌اش نشتابیم برای همیشه از دست خواهد رفت. زمان کوتاهی باقی‌مانده است. ما جمعی از نیروهای سکولار دموکرات برخاسته از متن جامعه و نمایندگانی پرمخاطب از اقشار مختلف مردم ایران در عرصه فضای حقیقی و مجازی، اعم از (مسیحی، مسلمان، بلوچ، کرد، آذری، بی‌دین، پادشاهی خواه، جمهوری‌خواه، فدراتیو خواه و...) از داخل و خارج از کشور بپا خاسته ایم تا با مشورت و همکاری و تعامل با یکدیگر به‌اتفاق همه نیروهای دموکرات و آزادیخواه درون و برون مرز، یک اقدام ملی جهت فراهم آوردن شرایط تشکیل شورای وحدت مخالفین جمهوری اسلامی و ایجاد امید در میان ملت بزرگ ایران و فراهم آوردن شرایط یک خیزش میلیونی و تشکیل یک آلترناتیو بدیل برای گذار از جمهوری اسلامی، تشکیل مجلس مؤسسان و تدوین قانون اساسی نوین اقدام کنیم. بقیه در پتیشن زیر قابل ملاحظه است.

https://fa.petitions.net/iranyarannetwork

@iranyarannetwork1398 تلگرام
 
2007 Victoria Azad