گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
 
جواب محمودی به خانواده های دانشجویان در بند چاپ پست الكترونيكي
س از ربودن و دستگریهای گسترده که درهفته های اخیر علیه دانشجویان در تهران و شهرستانها انجام گرفت که تا به حال منجر به دستگیری بیش از 40 نفر گردیده و انتقال آنها به بند مخوف 209 و بند 325 که  تحت نظر وزارت اطلاعات و حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران قرار دارد و در شهرستانها در زندانهای وزارت اطلاعات بسر می برند. آنها از زمان دستگیری تا به حال بجزء چند نفر از آنها که  توانستند با خانواده هایشان تماس بگیرند از وضعیت اکثر دانشجویان هنوز هیج خبری در دست نیست و گزارشاتی حاکی از بکار بردن شکنجه های  وحشیانۀ جسمی و روحی علیه  دانشجویان است.  
از زمان دستگیری دانشجویان تا به حال  خانواده های آنها در تلاشی پیگیر و خستگی ناپذیر برای آزادی عزیزانشان کوشش می نمایند. در ادامۀ این  تلاشها و اصرارها روز سه شنبه 27 آذر ماه طبق قرار قبلی با محمودی از کمسیون امنیت مجلس که راس ساعت 13:30 بود او در موعد مقرار حاضر نشد و پس از گذشت  زمانی از قرار حاضر شد.محمودی در ابتدا، صحبتهای خودش که به صورت تفهیم اتهامات دانشجویان به خانواده ها بود  بودآغاز کرد .
محمودی گفت : من خودم رفتم تحقیق کردم و همۀ اتهام آنها را در آورده ام ، اینها ( دانشجویان ) از چه سالی فعالیت کردند و مدارکی که ما داریم ، همۀ آنها نشان دهندۀ این است که اینها برای براندازی نظام داشتند اقدام می کردند.
او با این صحبتها خودش را در جایگاه دادستان قرار داده بود و فراموش کرده است که نماینده مجلس است  و می بایست ابتدا  به و درد و رنجها و بی عدالتیهای که بر این خانواده ها  روا گشته  گوش فرا میداد و نه اطلاعیه صادر شده از وزارت اطلاعات را به شیوۀ خودش دوباره تکرار می کرد .
خانواده ها از او پرسیدن که چرا اجازه تماس به فرزندانمان نمدهید؟
محمودی ادامه داد:.آنهائی که هنوز تماس نگرفتند کسانی هستند که اتهاماتشان را نپذیرفتند و قبول نکردند و الان هم شاید تحت فشارعاطفی باشند.
اما محمودی به خانواده ها توضیح نداد که منظورش از فشارهای عاطفی چی هست؟ شاید منظور از  فشارهای عاطفی ( مهرورزانه) این باشد که گزارشاتی رسیده از زندان  حاکی از آن است که حداقل یک  دانشجو در اثر شکنجۀ وحشیانه اقدام به خودکشی کرده است.
وقتی که مادران تاکید بر آزادی فرزندانشان داشتند.
محمودی منظور خودش را از فشارهای عاطفی دانشجویان را دیگر نتوانست پنهان کند و گفت :ما مدت طولانی آنها را نگه میداریم بخاطر اینکه  زهر چشمی هم از بچه ها گرفته بشه، هم از خانواده هاشان که بهشون بفهمانیم نمی توانند با این نظام در بیفتند .
محمودی در صحبتهای روز گذشته خود تمام سعی و تلاش خودش را بکار برد که به خانواده ها بقبولاند که فرزندانشان  طبق اتهامات  اطلاعیه وزارت اطلاعات که به آنها نسبت داده گناهکار هستند و بجزء تعداد اندکی بقیه دانشجویان در زندان باقی خواهند ماند و سعی در مایوس کردن مادران دانشجویان را داشت که آنها را از تلاش برای آزادی فرزندانشان باز دارد.
ولی با جواب قاطع مادران دانشجویان مواجه گردید که تا آزادی فرزندانشان دست تلاش بر نخواهند برداشت و بر اقدامات خود خواهند افزود.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران، جوابهای محمودی که خودش را در نقش مسئول اطلاعاتی و نه یک نماینده مجلس که می بایست جوابگوی مردم باشد را محکوم می کند واز مراجع بین المللی خواهان دخالت برای متوقف کردن شکنجه علیه زندانیان سیاسی و بخصوص زندانیان دانشجوئی اخیر و آزادی فوری تمامی آنها است.

فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
28 آذر 1386 برابر با 19 دسامبر 2007

http://pejvakzendanyan.blogfa.com
This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it
This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it
tel. : 0031620720193


 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad