گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
 
بیانیه فعالین جنبش زنان کرد برای آزادی فرزاد کمانگر چاپ پست الكترونيكي
زنده باد مبارزه
 
پایه دروغ و تزویر آن قدر سست و لرزان است که حاکمانش برای پنهان نگاه داشتن آن از هیچ چیزی و هیچ کسی دریغ نخواهند کرد تا جایی که در یکی دیگر از شنیع ترین تراژدی های ننگین حاکمان زر و زور، جواب معلم فداکارمان فرزاد کمانگر و اسلحه اش قلم و تخته را با طناب دار می دهند.

از محرزترین نتایج چنین اقدامات ظالمانه ای، تبدیل انسان های مبارز و بردبار به اسطوره آن ملت دانست که فقط دوام حکومت نامشروع صاحبانش را کوتاه تر خواهد کرد.
اعدام و شکنجه فعالان کرد پدیده ای تازه نیست. فرزاد کمانگر نیز بسان دیگر همراهانش با مقاومت در برابر این حکم سنگین ندای حقانیت ملتش را به تمام منادیان انسانیت اثبات خواهد کرد.
حکم صادره برای فرزاد و دیگر فرزادهای سرزمینم کردستان، نماد ظلم تاریخی است بر گردن اراده ملتی شجاع  که هر بار خواسته خود را از یوغ استعمار و استثمار برهاند و برای زندگی و زنده ماندن نبرد کند، تلاش هایشان اینگونه پاسخ داده شده است.
فرزاد اولین و آخرین مبارز راه آزادی ملت رنج کشیده نخواهد بود.  تأیید دوباره حکم اعدامش از سوی سران رژیم قاصد جمهوری به اصطلاح اسلامی نه تنها رعب و وحشت را در دل ملت کرد بر نمی انگیزاند بلکه بوی گنداب قدرت پرستان و کذابان تاریخ را بار دیگر به تمامی آزادیخواهان دنیا نشان خواهد داد.
گویند ماهیت پایان هر دوره ای از تاریخ را در اوج حماقت های آن دوره می توان دید، اعمال ننگین رژیم نامشروع جمهوری اسلامی  نظیر صدور حکم اعدام فرزاد و همراهانش را فقط می توان در آگاهی رژیم از پایان دوره حکومت و ناتوانیش را در کنترل اوضاع کنونی دانست.
 آری حکم اعدام آموزگار دلسوز و فداکارمان،  فرزاد را فقط می توان در به فرجام رسیدن عمر پر از نکبت و ننگین این حکام معنی کرد چرا که می خواهند نفس های لرزان خود را با چنین اعمال منفوری از دیدگاه حقیقت جویان راه عدالت و انسانیت پنهان سازند و نیز آگاهی از توهم جاودانگی خود را با چنین احکامی تسکین دهند...
ما فعالین جنبش زنان کرد نیز به همراه دیگر فعالان جامعه کردستان این حکم ناجوانمردانه و شنیع را محکوم کرده و  قسم یاد می کنیم که ادامه دهنده راه او و دیگر مبارزان کرد باشیم.
زنده باد آزادی،زنده باد مبارزه، زنده باد اسطوره مقاومت و انسانیت فرزاد کمانگر


بیانیه فعالین جنبش زنان کرد
22 تیر ماه 1387

 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad