گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
مصاحبه با آیت الله بروجردی در صدا و سیما چاپ پست الكترونيكي
Imageانتقال آیت الله بروجردی توسط مامورین امنیتی به سازمان صدا و سیما

صبح امروز دوشنبه 25 شهریور 87 برابر با 15 سپتامبر 2008 ، آیت الله سید حسین کاظمینی بروجردی، بدون اطلاع قبلی توسط مامورین اطلاعات از زندان اوین به سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی برده شد و در حضور مامورین اطلاعات و دادگاه ویژه روحانیت و جمعی از خبرنگاران روزنامه های دولتی از جمله روزنامه جام جم ، مصاحبه ای با ایشان صورت گرفت ولی این رهبر دینی حاضر نشد که پاسخهای دیکته شده و فرمایشی را بگوید و درعوض حقایق مهمی را در رابطه با شکنجه های خود و یارانش در بندهای مخوف اوین فاش کرد.   ضمنا ایشان با پافشاری براعتقادات خود مبنی بر لزوم جدایی دین از سیاست ، لغو مجازاتهای اسلامی همچون اعدام ، سنگسار ، قطع اعضاء و شلاق و برقراری یک رفراندوم آزاد ، سیاستهای غلط حاکمیت را که در پوشش دین اجرا می شود افشا نمود که این عمل موجب خشم مامورین اطلاعات گردید و دوباره ایشان را به زندان اوین بازگرداندند. لازم به ذکر است که درنیمه رمضان 85 در سحرگاه چنین روزی آیت الله بروجردی به همراه خانواده و جمعی از هوادارانش مورد هجوم وحشیانه مامورین گارد ویژه قرار گرفت و از آن زمان تاکنون ایشان در زندان اوین تحت شکنجه های روحی و جسمی قرار دارد . گفتنی است 8 تن از یاران ایشان به نامهای مسعود سماواتیان، مهرداد سوری، حسن هریسچیان، محمدرضا صادقی، علی اربابی، علیرضا منتظرصاحب، مجید الستی و حبیب قوتی، هم اکنون در زندان اوین بسر می برند .
ایشان که بعنوان یک مدعی العموم، فریادگر ملت ستمدیده و خسته از سلطه نعلین ولایت فقیه می باشد، جدیداً در مصاحبه ای از درون زندان با یکی از زندانیان سیاسی بنام احمد نجفی مجتهدی، نقطه نظرات خود را در رابطه با مسایل مهم ایران و جهان بازگو کرده است.
در اینجا از کلیه مجامع بین المللی و مدافعین حقوق بشر و انسانهای آزادیخواه و وجدانهای بیدار می خواهیم تا در برانگیختن خشم جهانیان، نسبت به مدعیان دروغین دیانت و روحانیت و معنویت، همت گمارند
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad