گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
پیام امیر انتظام به مناسبت روز جهانی کورش بزرگ چاپ پست الكترونيكي
Imageسلام و درود بر عاشقان ایران زمین
سپاس و تشکر بیکران از اعضای محترم هیئت مدیره سازمان حفظ آثار میراث فرهنگی  که به تشکیل چنین جلسه ارزشمندی همت گماردند و این در حالیست که همگی ما در هر کجای دنیا که باشیم قلب هایمان برای حفظ عظمت ایران و تمامیت ارضی و همچنین میراث با شکوه آن میتپد .

لذا با درود فراوان بر شما عزیزان یاد آور میشود که سرزمین مقدس ما طی چندین هزار سال مورد هجوم اقوام بسیاری که فاقد هویت و اصالت بوده اند قرار گرفته و به ظاهر ویران و نابود گردیده است لکن مجدداْ ملت بزرگ ما از میان خرابه های آن به پا خاسته و مردان و زنان بیشماری همت نمودند که دست اهریمنان را از سرزمین کهنسالمان کوتاه نموده سنت ها را حفظ و خرابی ها را بار دیگر و هربار بهتر از گذشته از نو بنا نهند. این از خود گذشتگان کسی نبودند مگر همان نوادگان خلف کوروش و داریوش بزرگ و فرزندان اصیل سیروس و ساسان. امروز نیز با عنایت خداوند آفریدگار ایران زمین از وجود چنین فرزندانی تهی نمیباشد از جان گذشتگانی که همچنان با دست و پای بسته در غل و زنجیر تلاش میکنند و هزیته میپردازند تا این سرزمین اهورایی را از چنگال دشمنان آن رها سازند .

در سالروز بزرگداشت کورش بزرگ ما بر خود میبالیم که نیاکانی چون وی داشتنیم از او هستیم و برای ایران هستیم ما به کورش بزرگ میبالیم که اولین بنیانگزار حقوق انسان ها بوده است جهان و جهانیان هزاران سال پس از وی همچنان درس حفظ و حراست حقوق بشر و رعایت مفاد آن را  در سرایر عالم برای همه انسان ها از هر رنگ و دین و نژاد و ملیتی که باشند از کورش بزرگ آموخته و به کار میگیرند .

فراموش نکنیم که شیر زنان و مردان ما دانشجویان فداکار و شیر صفت ما کارگران دلیر فداکار و مردم آزاده ایران با کوروش بزرگ عهد و پیمانی نا گسستنی بسته اند بنابر این ما دانش آموختگان مکتب کوروش بزرگ به تمام فعالان حقوق بشر در جهان اطمینان میدهیم که سرزمین مقدس ایران را با جان فشانی آزاد کرده و آزاد نگه خواهیم داشت و تا جان در بدن داریم  تلاش خواهیم کرد که آزادی و آزادی خواهی در کشورمان همچون آرمانی مقدس نهادینه گردد .

به امید آزادی ایران

پاینده باد ایران و پر رهرو  باد راه پویندگان راه آزادی و عدالت

عباس امیرانتظام
www.amirentezam. blogfa.com 

 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad