گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
اطلاعیه فراکسیون سبزهای آلمان درباره مجاهدین چاپ پست الكترونيكي
ایران امروز: خانم کلاودیا روت، رهبر حزب سبزها و نماینده‌ی پارلمان آلمان می‌گوید، گروه مجاهدین خلق که زیر پوشش «مقاومت ملی ایران» فعالیت می‌کند و مریم رجوی نمایندگی آن را در انظار عمومی برعهده دارد، طرف گفت‌وگوی مناسبی برای یک سیاست
مسئولانه از طرف آلمان در برابر ایران نیست.


در اطلاعیه‌ی مطبوعاتی فراکسیون سبزها گفته می‌شود، این که گروه مجاهدین خلق به خاطر گذشته‌ی تروریستی خود و حمایت فعال از جنایات صدام حسین علیه کردها و شیعیان عراق و نیز علیه ایران در فهرست ترور اتحادیه اروپا قرار دارد، باید واقع‌بینانه مورد بحث و بررسی قرار گیرد. اما در این نیز تردیدی نیست که این گروه در رفتارهای اساسی، خودرا یک گروه ضددموکراتیک نشان داده است.

فراکسیون سبزهای آلمان در اطلاعیه خود می‌گوید، گروه مجاهدین خلق در آلمان و در دیگر کشورها به کمک سازمان‌های پوششی، به شدت در کار تبلیغ است و از طریق این سازمان‌های پوششی، برای خود حامی و امضاهای حمایت‌آمیز جمع‌آوری می‌کند. رفتار مجاهدین خلق با انتقاد و منتقدین در صفوف خود و جلوگیری از گزارش‌گری آزاد و بی‌طرفانه در رسانه‌های تحت‌کنترل خویش هشداردهنده است.

در ادامه‌ی اطلاعیه سبزها آمده است، هر کس همانند ما (سبزها) به یک ایران دموکراتیک و راه‌حلی برای مناقشه‌ی اتمی آن کشور علاقمند است، نباید درباره‌ی سیاست خود با چنین گروهی (مجاهدین خلق) گفت‌وگو کند.

فراکسیون سبزها در پارلمان آلمان می‌گوید، ما متاسف هستیم که تنی چند از نمایندگان پارلمان آلمان در هفته‌ی جاری، در جامعه پارلمانی آلمان، تریبونی در اختیار نماینده گروه مجاهدین قرار داده‌اند. ما موکدآً اعلام می‌کنیم که با آنهایی که مجاهدین خلق را در جایگاه «اپوزیسیون دموکراتیک ایران» می‌نشانند، نسبتی نداریم.

یادآوری می‌شود که روز سه‌شنبه گذشته (۵ آذر - ۲۵ نوامبر) خبرگزاری فرانسه در گزارشی ادعا کرد که ۱۵۰ تن از نمایندگان پارلمان آلمان در نامه‌ای به دولت آن کشور، خواستار تلاش برای حذف گروه مجاهدین خلق از فهرست گروه‌های تروریستی اتحادیه اروپا شدند. در ادامه‌ی این خبر آمده بود که مریم رجوی، زن مسعود رجوی، در دیدار با جمعی از این نمایندگان در برلین، از اقدام ۱۵۰ نماینده‌ی پارلمان آلمان تشکر کرده است.

پیگیری‌های روزنامه‌نگاران در مورد این خبر نشان داد که گزارش خبرگزاری فرانسه غیرواقعی و کاملا اغراق‌آمیز بوده و احتمالا از طرف خود مجاهدین خلق در اختیار این خبرگزاری قرار گرفته و آنها نیز بدون تحقیق آن را منتشر کرده‌اند.
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad