گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
احضار16 دانشجوبه کمیته انضباطی وتهدیدهای چاپ پست الكترونيكي
 جدید علیه دانشجویان دانشگاه شیراز
در پی برگزاری  تریبون آزاد 18 آذر در دانشگاه شیراز با احضار 9 دانشجوی دیگر ،مجموعا 16 نفر به کمیته انضباطی دانشگاه شیراز احضار شدند.آرش روستایی،کاظم رضایی،سعید خلعتبری،حمداله نامجو،لقمان قدیری،سعید خسروآبادی،اکبرحسن پور،آرمین برازش،عبداله داودیان،مجتبی شیخیان،احمدکهنسال،عنایت تقوی،آلما رنجبر،جلیل رضایی،افشین هوشنگ و هادی الم لی  دانشجویانی می باشند که تا روز سه شنبه به این کمیته احضار شدند. با توجه به اینکه این دانشجویان در طی 3 روز احضار شده اند پیش بینی می شود که در روزهای آینده تعداد بیشتری به کمیته انضباطی احضار شوند.توهین به مقدسات ، رهبری و شهدا و برگزاری وشرکت در تریبون آزاد روز 18 آذر اتهامات دانشجویان می باشد.این احضارها در حالی صورت گرفته که هیچگونه توهینی به شهدا و رهبر صورت نگرفت بلکه دانشجویان در روز 18 آذر صرفا انتقاداتی را نسبت به اوضاع سیاسی کشور و مسولین مطرح کردند وحتی از دانشجویان بسیجی خواستند تا در تریبون آزاد صحبت کنند و نظراتشان را بیان کنند.
با گذشت بیش از یک هفته از مراسم روز دانشجو در دانشگاه شیراز جوسازی علیه دانشجویان روزبه روز بیشتر می شود.به صورتی که تشکل های وابسته در داخل دانشگاه با برگزاری اعتکاف سیاسی در مسجد دانشگاه خواستار برخورد شدید و حتی قضایی با دانشجویان شده اند.
شنیده ها حاکی از این است که شورای تامین استان خواهان تشکیل پرونده توسط اداره اطلاعات شده است و از دانشگاه خواسته شده تمام احکام محرومیت از تحصیل که به حالت تعلیق درآمده و همچنین احکام بیرون از دانشگاه اجرا گردد.
در راستای همین سناریو سازی ،عده ای در مسجد دانشگاه  با پخش صحبت های دانشجویان (روز 18 آذر)که از شبکه های خارج از کشور پخش شده بود ،به صورت مفتضحانه ای می خواهند دانشجویان را به هر طریقی به خارج از کشور مربوط کنند.
انجوی نژاد یک روحانی افراطی که برای سخنرانی در مسجد دانشگاه  دعوت شده بود خواستار برخورد  شدید نهادهای درون و بیرون دانشگاه با دانشجویان برگزارکننده مراسم روز دانشجوشد.
انجوی نژاد تعداد دانشجویان حاضر در تریبون آزاد را حداکثر200 نفر دانست که 30 نفرآنها هم کارمندان اطلاعات بوده اند و 20 نفر هم بسیجی بودند که صدا ضبط می کردند.وی  با سخنرانی در مسجد دانشگاه وتحریک شنوندگانش صحبت های دانشجویان در تریبون آزاد را مصداق محاربه با نظام دانست ، که حکم آن نیز اعدام است .انجوی نژاد در قسمتی از سخنانش به شعار« توپ تانک بسیجی دیگر اثر ندارد»  اشاره کرد و گفت : کی گفته اثر ندارد بیایید ببینید توپ تانک بسیجی اثر دارد یا نه! !
از اتفاقات جالب دیگر حضور عماد افروغ نماینده اصولگرای مجلس هفتم در دانشگاه شیراز بود.وی نه تنها از دانشجویان بسیجی حمایت نکرد بلکه از آزادی بیان دفاع کرده و در جواب دانشجویان بسیجی که تریبون آزاد را غیرقانونی دانستند گفت که مگر 16 آذر و 13 آبان قانونی بوده است.عدم همراهی عمادافروغ  و سایر دانشجویان از جوسازی بسیجی ها نشان از ساختگی بودن این سناریو دارد و بیان مسائلی چون توهین به مقدسات،رهبری و مانند آن دستاویز هایی برای سرکوب دانشگاه می باشد که دولت نهم همراه کوتوله هایش درداخل دانشگاه  پی ریزی کرده اند.
احضار 16 دانشجو به کمیته انضباطی  در حالی صورت می گیرد که به نقل از رییس دانشگاه شیراز  30-40 نفر به کمیته انضباطی احضار  خواهند شد و احکام سنگینی مثل محرومیت از تحصیل و تبعید به دانشگاه های دیگربرای دانشچویان صادر خواهد شد.
 دانشجویان دانشگاه شیراز هرگونه برخورد توسط نهادهای بیرون و درون دانشگاه  را به شدت محکوم کرده و اعلام داشتند که در صورت برخورد از جانب این نهادها مسئولیت  عواقب احتمالی برعهده مسئولین می باشد.

 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad