گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
دانشجویان دانشگاه شیراز فردا جمعه چاپ پست الكترونيكي
 تجمع اعتراضی بر پا خواهند کرد
دانشجویان دانشگاه شیراز با توجه به ادامه بازداشت غیر قانونی 4 دانشجوی این دانشگاه در بازداشتگاه اداره اطلاعات شیراز، فردا جمعه تجمع اعتراضی برگزار خواهند کرد.دانشجویان دانشگاه شیراز همچنین اعلام کرده اند که در صورت ادامه بازداشت دانشجویان، از روز شنبه به اعتصاب غذای نا محدود دست خواهند زد و همچنین از برگزاری امتحانات پایان ترم در هفته آینده ممانعت خواهند کرد.
 
لازم به ذکر است که عبدالجلیل رضایی، محسن زرین کمر، کاظم رضایی و لقمان قدیری، 4 دانشجوی دانشگاه شیراز هستند که پس از برگزاری تجعات 16 و 18 آذر دانشگاه شیراز، در روز پنج شنبه 12 دیماه با سربرگ قوه قضائیه به اداره اطلاعات شیراز فراخوانده شدند و روز شنبه 14 دیماه پس از مراجعه به اداره اطلاعات دستگیر و بازداشت شدند.دانشجویان دانشگاه شیراز در اعتراض به این امر تجمعی اعتراضی در روز یکشنبه برپا کردند که ساعاتی پس از آغاز آن، از سوی اداره اطلاعات شیراز با آن ها تماس گرفته شد و اعلام شد که دانشجویان روز دوشنبه با قرار وثیقه آزاد خواهند شد و دانشجویان نیز به صورت مشروط به تجمع خود پایان دادند اما روز دوشنبه علی رغم دستور قاضی مبنی بر آزادی دانشجویان به قید وثیقه، اداره اطلاعات شیراز از آزاد سازی دانشجویان خودداری کرد که این امر موجب برگزاری تجمع اعتراضی دانشجویان دانشگاه شیراز در روز دوشنبه شد که این تجمع به خیابان کشیده شد، متعاقب آن نیز 10 دانشجوی دیگر دانشگاه شیراز به اداره اطلاعات شیراز احضار شدند.
در واکنش به این اقدامِ اداره اطلاعات شیراز، دانشجویان دانشگاه شیراز اعلام کردند که از روز پنج شنبه به اعتصاب غذای نامحدود دست خواهند زد، اما باز هم از سوی اداره اطلاعات شیراز با دانشجویان تماس گرفته و اعلام شد که دانشجویان روز پنج شنبه به قید وثیقه آزاد خواهند شد، دانشجویان دانشگاه شیراز نیز آغاز اعتصاب غذا را به روز شنبه موکول کردند اما این بار نیز به بهانه مرخصی بودن قاضی از آزاد شدن دانشجویان جلوگیری شد.با توجه به این مسائل دانشجویان دانشگاه شیراز اعلام کرده اند که فردا جمعه تجمع اعتراضی بر پا خواهند کرد و در صورت عدم تحقق خواسته هایشان، از روز شنبه به اعتصاب غذای نا محدود دست خواهند زد و همچنین از برگزاری امتحانات پایان ترم در هفته آینده ممانعت خواهند کرد.   

 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad