گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
انتقال ارژنگ داودی به سالن 4 زندان رجائی شهر چاپ پست الكترونيكي
پنجشنبه 19 دی 1387
ارژنگ داوودی، زندانی سیاسی که در سالن ۱۸ زندان رجایی شهر کرج نگهداری می شد، دراقدامی ناگهانی به سالن ۴ این زندان انتقال یافت. به گفته همسر این زندانی سیاسی، سالن ۴ زندان رجایی شهر از شرایط به مراتب بدتری در مقایسه با سایر سالن ها،برخوردار است و انتقال ارژنگ داووی در جهت اعمال فشار بیشتر بر وی صورت می گیرد.

زندان رجایی شهر، در طبقه بندی سازمان زندان ها، محل نگهداری مجرمان با جرایم خطرناک است. با این حال در حال حاضر بیش از ۱۰ زندانی سیاسی در این مکان نگهداری می شوند.
زندانیان سیاسی در زندان رجایی شهر، بارها با اعتصاب غذای دسته جمعی خواهان رعایت اصل تفکیک جرایم در این زندان شدند.
ارژنگ داوودی، در آبان ماه ۸۲ بازداشت و در اسفندماه ۸۳ از سوی شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل ۱۵ سال حبس تعزیری و ۷۰ ضربه شلاق محکوم شد. او با اعلام اینکه روند رسیدگی به پرونده اش را غیرقانونی می داند از اعتراض به حکم صادره خودداری کرد. از جمله اتهامات او، اقدام به تشکیل گروهی به نام «جنبش آزادی ایرانیان» و تهیه فیلم مستند« ایران ممنوع است».
همچنین به رغم گذشت چهار سال از زندانی شدن وی، داوودی هنوز نسخه ای از کیفر خواست صادره از سوی دادگاه انقلاب را در اختیار ندارد. به همین دلیل وی با نوشتن نامه ای به مسئولان قضایی، خواستار رسیدگی قانونی و عادلانه به پرونده خود شده است.
نازنین داوودی می گوید:” همسرم پس از انتقال غیرقانونی خود به سالن ۴؛ اعلام کرده که در جلسه دادگاه خود که در تاریخ ۲۵ دی ماه برگزار می شود، شرکت نخواهد کرد.”
لازم به ذکر است، ارژنگ داوودی پیش از انتقال به زندان رجایی شهر مدتی را در زندان اوین و زندان بندرعباس به سر برده است. او چندی پیش در اعتراض به عملکرد غیرقانونی مسئولان قضایی در رسیدگی به پرونده خود، دست به اعتصاب غذا زد.
گفتنی است این زندانی سیاسی، تاکنون از حق استفاده از مرخصی محروم بوده است.
کمیته گزارشگران حقوق بشر

 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad