گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
پیام شاهزاده رضا پهلوی چاپ پست الكترونيكي
Imageبمناسبت گرامیداشت هشتم ماه مارس، روز جهانی زن
یکشنبه ۱۸ اسفند ماه ۱۳۸۷
هم میهنان عزیزم،
برای نخستین بار در انقلاب فرانسه بود که تلاش دیرینۀ زنان در طلب «آزادی و برابری» تبلوری تازه و تاریخی یافت. از آن پس، پیکار زنان برای رهایی از بندهای دیرینۀ بندگی در نظام های مردسالار نیرویی فزاینده یافت و با تثبیت شأن و اولویت حقوق فرد در جوامع مدرن جهان زنان نیز به تدریج به حقوق انسانی خود دست یافتند و به سوی مشارکت برابر با مردان در عرصه های گوناگون اجتماعی و سیاسی به پیش رفتند. در نیمۀ دوم قرن بیستم منشور سازمان ملل متحد، اعلامیۀ جهانی حقوق بشر و میثاق های بین المللی حقوق مدنی، سیاسی و اقتصادی، به نوبت برابری کامل و بی قید و شرط زنان با مردان را تصویب و تأیید کردند.

امروز در نخستین دهۀ قرن بیست و یکم، زنان نه تنها در جوامع پیشرفته و مدرن جهان بلکه در بسیاری از جوامع رو به رشد نیز از حقوق و آزادی های برابر با مردان برخوردار شده اند. حتی در شماری از جوامع مسلمان نیز زنان شهروندان متساوی الحقوق با مردان به شمار می روند و سالهاست که توانسته اند به بالاترین مناصب و مقامات سیاسی و تصمیم گیری در کشورهای خویش دست یابند.

با توجه به چنین واقعیت های غیرقابل انکار و کتمان  در زمینۀ گسترش بی وقفۀ حقوق و آزادی های زنان در دنیا، سزاوار آن است که محدودیت ها و تبعیض هایی را که در سی سال گذشته بر زنان آگاه و آزادۀ ایران تحمیل شده شرم آورترین بخش کارنامۀ نظام واپسگرای جمهوری اسلامی شمرد. زنانی که یک سدۀ پیش با شرکت در انقلاب مشروطیت مقدمات آزادی و احقاق حقوق خویش را فراهم آوردند و در آستانۀ انقلاب اسلامی به دستاوردها و پیشرفت های تاریخی در زمینۀ برابری با مردان رسیده بودند، امروز برای دستیابی به حداقل حقوق و آزادی های مسلم خویش باید پیوسته با قوانین قرون وسطایی و نظام دادگستری مردسالار رژیم بستیزند و در رویارویی با عوامل و ایادی خشن و سرکوبگرش قربانی دهند. زنان، یعنی اکثریت قاطع مردم میهن ما مهمترین و بیشترین قربانیان سیاست های تبعیض آلوده و سرکوبگرانۀ ولایت نامشروع فقیه اند.

بجاست که در گرامیداشت این سالگرد جهانی حقوق زن، همۀ ما، پدران، پسران، برادران و همسران زنان شیردل ایران، بیش از پیش به پشتیبانی از آنان و حقوق مسلمشان همت کنیم و این واقعیت را بپذیریم که رهایی و آزادی وطن بی آزادی و رهایی زنان وطن از بند های اسارت و تبعیض ناشدنی است.

روز جهانی زن را شادباش می گویم.

خداوند نگهدار ایران باد
رضا پهلوی

 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad