گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
بیانیه‌ی مشترک دیده‌بان خلیج فارس چاپ پست الكترونيكي
 و دیده‌بان یادگارهای فرهنگی و طبیعی ایران
درباره‌ی خواست كميته‌ی عربستانی فدراسيون هم‌بستگي كشورهاي اسلامي از هم‌تای ایرانی خود برای تغییر نام خلیج فارس
گستاخی تا چه اندازه؟
کوتاه آمدن‌های پیاپی برخی از دولت‌‌مردان در برابر موج دگرگون‌سازی تاریخ و فرهنگ ایران، به‌ویژه در مواردی که یک سوی آن دولت‌های تازه به دوران رسیده‌ی عربی هستند
 - از عدم واکنش در برابر بیانیه‌‌های وقیحانه‌ای هم‌چون بیانیه‌ی شورای همکاری خلیج فارس در تهدیدِ ایران به دادن جزیره‌های سه‌گانه به آنان، تا بی‌تفاوتی آشکار درباره‌ی نامیدن خلیج فارس به نامی دیگر، آن‌هم با تبلیغاتی گسترده - گستاخی دولت‌های عربی را به آن‌جا رسانده است که پیش از آغاز بازی‌های هم‌بستگی کشورهای اسلامی رسماً از دولت ایران بخواهند نام چندهزارساله‌ی این خلیج را به میل آنان تغییر دهد.
شوربختانه دولت ایران در بیشتر موارد در برابر این گستاخی‌ها که دنباله‌ی مستقیم سیاست‌های تجاوزکارانه‌ی انگلستان در این منطقه است، واکنش در خوری نشان نمی‌دهد و حتی گاه با حضورِ مقام‌های بلندپایه‌‌ در گردهم‌آیی‌های نمایشی همان دولت‌ها، به طور غیرمستقیم در جسور کردن‌شان سهیم می‌شود.
دولت‌های عربی برای منحرف کردن افکار عمومی جهان از نبود مردم‌سالاری و انبوهِ نقض حقوق ابتدایی بشر در سرزمین‌های خود – که از پشتیبانی مدعیان جهانی دفاع از حقوق بشر هم برخوردار است – و شاید در پی جبران حقارت کوتاهی‌ها و شکست‌های پیاپی خود در برابر دولت اسراییل و یا برای سرپوش گذاشتن بر روی حمایت‌های آشکار ولی غیررسمی خود از یکی از بدوی‌ترین نمونه‌های دهشت‌افکنی در جهان (تروریست‌های طالبانی و القائده‌ای)، راه مناسبی را برنگزیده‌اند چرا که چنین تحریک‌هایی تنها به حساسیت بیش از پیش ایرانیان منجر خواهد شد و تاریخ این سرزمینِ کهن ثابت کرده است که چنین برانگیختن‌هایی، پی‌آمدهایی نامتصوّر در پی خواهد داشت.
ما، دیده‌بان خلیج فارس – به نمایندگی شماری از احزاب ایران – و دیده‌بان یادگارهای فرهنگی و طبیعی ایران – به نمایندگی شماری از سازمان‌های مردم‌نهاد – ضمن درخواست از دولت جمهوری اسلامی ایران برای نشان دادن واکنشی شایسته و در خور در برابر چنین گستاخی‌هایی به ملّت ایران، از همه‌ی نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری خواهانیم مواضع خود را درباره‌ی چگونگی پاسداری از منافع ملی، به‌ویژه مورد یادشده، آشکارا بیان کنند.

دیده‌بان خلیج فارس
و دیده‌بان یادگارهای فرهنگی و طبیعی ایران
دهم اردیبهشت‌ماه (روز ملی خلیج فارس)

 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad