گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
هشدار جمعی از هواداران جبهه ملی ایران در خارج چاپ پست الكترونيكي
وضعیت فعلی جبهه ملی ایران باعث نگرانی بیش از اندازه ما دوستداران و هواداران این سازمان قدیمی و مردمی میباشد. مدت هاست شاهد کشمکش ها و اختلافات درونی این سازمان میباشیم.

گذشتۀ این سازمان نشان میدهد هر زمان که جبهه ملی به گونه ای متحد و مستقل ظاهر گشته، خاری بر دل کوردلان و امیدی برای دل های زخم دیده هم وطنان بوده است.

جمهوری اسلامی سالهاست با کمک نیروهای نفوذی خود شرایطی را به جبهه ملی تحمیل کرده است، که قدرت هر گونه عمل موثر را از سازمانی گرفته، که زمانی نفت را بر خلاف اراده ابر قدرت های آن زمان ملی کرد و الهام بخش بسیاری از ایرانیان تا به امروز شد.

در شرایطی که خود نظام همواره خون تازه به رگ های خویش تزریق میکند تا با همه مشکلات پیش روی سر پا بماند، سال هاست  گروهی خاص و به قول دکتر مصدق از ما بهتران که آفتاب عمرشان لب بام است اهرم های قدرت را به انحصار خود در آورده است و عملا جبهه را به آنجایی میبرند که رژیم میخواهد.

آقایان مهدی موید زاده که از دوستان هاشمی رفسنجانی هستند و حاج آقا حسین شاه حسینی که یار گرمابه و گلستان آقای عسگر اولادی هستند و آقای حاج آقا سید حسین موسویان که وصلت خویشاوندی و خانوادگی با آخوند های ولایی دارد دور و بر آقای برومندکه با آگاهی به همه این مسائل به اینان میدان می دهدشرایط فروپاشی و پس رفت جبهه ملی ایران را عملا بوجود آورده اند وتشکیلات جبهه ملی به اندازه ای ضعیف است که از آن به غیر از شرکت در مجالس ختم و سالگرد های مختلف هیچ گونه عمل موثری که بتوان از آن گشایشی را برای ملت انتظار داشت بر نمی آید.

جمهوری اسلامی باید در دلش شاد باشد ،چرا که کسانی که داعیه ی گرداندن امور تشکیلاتی و اجرایی یکی از اصیل ترین جریان های سیاسی را دارند همگی غرق در اوهامات تاریخی خویش می باشند و از حال روز ملت بی خبر.

متاسفانه با فزونی تعداد نفوذی ها در شورا و پیرامون آقای برومند، نه تنها رژیم از حرف های مطرح شده در این جلسات با خبر است، بلکه با خط دادن به افراد ذکر شده مسیر سیاست ها و گفتگو ها را نیز تعیین میکند.

از جمله اقداماتی که در مسیر اهداف رژیم صورت گرفت اطلاعیه ای بود که در شب گرد همایی نیروهای مختلف سیاسی پیرامون همبستگی برای دمکراسی و حقوق بشر از طرف آقای برومند و با همکاری آقای موید زاده (و یا بهتر بگوییم دیکته ایشان) بدون مصوبه شورا و خودسرانه منتشر شد.از آنجاییکه ساعتی پیش از انتشار اطلاعیه کذایی شرکت کنندگان از جانب عوامل وزارت اطلاعات تهدید شده بودند جایی برای شک نمی ماند، از کجا آقایانی که پشت این اطلاعیه هستند خبر را به دست آورده اند.

آقایانی که حضور افراد به خصوص در همبستگی را به خاطر گذشته شان بهانه قرار داده تا جلوی این حرکت ملی را بگیرند بدانند ،آنانی که پسرشان را وزارت اطلاعات در خانه فساد دستگیر کرد و دخترشان در منجلاب حزب توده گرفتار بود،خود در خانه ای شیشه ای نشسته اند که اولین قربانی این سنگ پرانی ها خودشان خواهند بود.

سالهاست جلوی برگذاری کنگره و انتخابات را به بهانه های واهی گرفته اند، چرا که میدانند در انتخابی راستین و شفاف همچون دوستان دولتی شان بختی برای ماندن ندارند. با وجود این مافیای چهار-پنج نفره و رهبری بسیار ضعیف که مجبور به دادن حق السکوت است جبهه ملی را به ناکجا آباد خواهند کشاند. آقایانی که نه شجاعتش را دارند و نه درایتش را در تخیل خودشان تکیه بر صندلی مصدق و صدیقی و زیرک زاده و صالح وبختیار زده اند، غافل از آنکه:

تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف

از نیرویی که زمانی نفت را ملی کرد و سراسر کشور و حتا منطقه را در شوری بی بدیل به دنبال خود کشاند محفلی  درست کرده اند که در آن تنها به مشاعره و داستان سرایی میپردازند با این ادعا که از حیثیت و موجودیت جبهه نگهداری میکنند. دریغ کردن ظرفیت های جبهه ملی از مردم در مبارزه ی بی امانشان با نظام ولایت مطلقه فقیه در این بر هه ی زمانی خیانتی است که تاریخ و مردم به زودی به قضاوت آن خواهند نشست.

ما هواداران جبهه ملی ایران و رهروان راه دکتر مصدق در خارج از ایران اعلام میکنیم، دیگر شاهد خاموش این وضعیت نخواهیم بود و همانطور که نابکاران شمشیر از رو بسته اند، شمشیر از رو خواهیم بست واز تمام امکانات رسانه ای و سیاسی خود که بسیار گسترده هستند برای افشا و پس راندن  سیاه رویان استفاده خواهیم نمود و تا زمانی که جبهه ملی را در دست میراث داران راستین و لایق آن نببینیم  از پا نخواهیم نشست.

پاینده باد ایران
آزاد و سرافراز باد ملت ایران

 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad