گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
پیش بسوی دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری چاپ پست الكترونيكي
 دوره دهم!!! حسین لاجوردی
استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی
دلارا دارابی اعدام می شود و رکسانا صابری ایران را ترک می کند!
30 سال پیش بدنبال آرزوهای طلائی و دست نیافتنی بالاخره موفق شدیم که حکومت ظلم و جور را به کناری نهیم و از جمهوری اسلامی بخواهیم که آزادی و استقلال را به ما باز گرداند، حکومت جمهوری اسلامی نیز با آن روحانیت تقدس گونه، با تواضعی باور نکردنی و در زمانی کمتر از 30 سال که در تاریخ زمانی بسیار کوتاه است تمامی آرزوها و خواسته های ما را برآورده کرد.
استقلال
امروز به لحاظ استقلال که برای ما همیشه مهم و حیاتی بوده است نیز جمهوری اسلامی خواسته ها و آرزوهای ما را برآورده ساخته است.
•          به یمن حاکمیت جمهوری اسلامی از نظر استقلال استراتژیک، حکومت شاه " نوکر امریکا " را بر انداختیم و امروز با استقلال تمام در 11 نقطه بطور مستقیم و مستقل، همسایه دیوار به دیوار امریکا شدیم.
•          به یمن حاکمیت جمهوری اسلامی از نظر استقلال اقتصادی ارزش پول ما 150 برابر کاهش پیدا کرد و ما از نظر اعتبار بین المللی بزرگترین کشور تروریست و حامی تروریسم در جهان شدیم.
•          به یمن حاکمیت جمهوری اسلامی از نظر استقلال سیاسی و قضائی دیگر هیچ کشور خارجی در امور ما نمی تواند دخالت کند.
 
1.      جاسوسان انگلیس : یکسال پیش حکومت پر قدرت جمهوری اسلامی، 15 " جاسوس (ملوانان انگلیسی)" را که به آب های ایران تجاوز کرده بودند را دستگیر و برای محاکمه روانه زندان کرد.
•           
1.      جاسوسان انگلیس : یکسال پیش حکومت پر قدرت جمهوری اسلامی، 15 " جاسوس (ملوانان انگلیسی)" را که به آب های ایران تجاوز کرده بودند را دستگیر و برای محاکمه روانه زندان کرد.
1.1.         چند روز بعد : تونی بلر نخست وزیر وقت انگلستان در یک نطق تلویزیونی از حکومت جمهوری اسلامی خواست که بسرعت ملوانان انگلیسی را آزاد و روانه لندن کند.
1.2.         24 ساعت بعد، تصویر تلویزیونی سیمای جمهوری اسلامی جاسوسان انگلیسی را در آغوش رئیس جمهور برای بدرقه و به همراه کادوهائی که به آنها داده شده در راه لندن نشان می دهد و می گوید " جاسوسی انگلیس ها در ایران آزاد ".
2.      جاسوس امریکائی : چهارماه پیش، رکسانا صابری جاسوس خطرناک امریکائی برای "براندازی نرم" دستگیر می شود و پس از یک محاکمه عادلانه و با استقلال دادگاهای جمهوری اسلامی (!) به 8 سال زندان محکوم و روانه زندان می شود.
2.1.         دو هفته پس از محکومیت، آقای اوباما رئیس جمهور ایالات متحده که "هیچ غلطی نمی تواند بکند" از این امر اظهار نگرانی می کند.
2.2.         یک هفته بعد، دادگاه جاسوس امریکائی دوباره تشکیل می شود و این جاسوس خطرناک را آزاد کرده و به او می گوید " جاسوسی امریکائی ها هم، در ایران آزاد ".
2.3.         امروز خانم رکسانا صابری وارد فرودگاه وین در اتریش شد.
آزادی
امروز به لحاظ آزادی، این پدیده روح نواز و انگیزه زندگی در جایگاهی رفیع قرار گرفته ایم :
 
•          از هر 8 ایرانی یک نفر پرونده قضایی دارد
•          مدیر کل برنامه ریزی زندان های کشور: هر 47 ثانیه یکنفر به زندان می رود.
•          رئیس زندان های کشور : 100 هزار زندانی مازاد بر ظرفیت داریم.
•          رئیس زندان های کشور : زندان های جدید برای کمبود جا هر چه زودتر آماده بهره برداری است.
•          ایران : بزرگترین زندان روزنامه نگاران جهان.
•          آیران : نخستین کشور اعدام های کمتر از 18 سال.
•          ایران : نخستین کشور و بالاترین اعدام ها در جهان به نسبت میزان جمعیت.
هدف از این چکیده ضمن خوشحالی از آزادی رکسانا صابری و نفرت از اعدام دلارا دارابی، تنها نمایان ساختن معانی و مفاهیم " استقلال "، " آزادی" در جمهوری اسلامی بوده است.
و برای حسن ختام و باز هم با هیجان هر چه تمامتر، پیش بسوی دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دوره دهم!!!
 
حسین لاجوردی
پاریس – 25 اردیبهشت 1388
15 ماه می 2009

 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad