گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
شاهزاده رضا پهلوی : هیچ انتظاری از انتخابات ایران ندارم چاپ پست الكترونيكي
به گزارش رادیو فرانسه رضا پهلوی، فرزند آخرین شاه ایران در مصاحبه با روزنامۀ فرانسوی "ژورنال دو دیمانش" گفته است که او هیچ انتظاری از انتخابات ریاست جمهوری ایران ندارد و به همین خاطر از کشورهای غربی خواسته است که برای سرنگون کردن رژیم اسلامی ایران از مردم این کشور پشتیبانی کنند.
 
رضا پهلوی افزوده است: "حتا گمانه زنی در مورد اقبال این یا آن نامزد انتخاباتی یا تلاش برای متمایز کردن احمدی نژاد از رقبایش، بمنزله افتادن در دام روحانیان حاکم بر ایران است."
 
رضا پهلوی انتخابات ایران را "صحنه گردانی" حکومت این کشور برای "گمراه کردن جامعۀ جهانی" توصیف کرده، در حالی که، به گمان او، خود ایرانیان دیگر خارج از نظام موجود زندگی می کنند.
 
رضا پهلوی اعتقاد به تفاوت میان نامزدهای انتخاباتی ایران و یا احتمال انجام اصلاح در ساختار حکومتی این کشور را بیهوده دانسته و افزوده است : "چه اصلاحاتی در دورۀ خاتمی پدید آمد؟ بعد از خاتمی، احمدی نژاد سر کار آمد و این منطق رژیم اسلامی است. اگر در مواجهه با آن خواستار کاهش تنش باشید در عمل جنگ درو می کنید و سقوط آن را به تأخیر می اندازید."
 
رضا پهلوی در جای دیگری از مصاحبه اش ضمن انتقاد از سیاست گشایش دولت باراک اوباما در قبال حکومت اسلامی ایران افزوده است : "من نمی گویم که باید گفتگو را با رژیم ایران قطع کرد. زیرا، اجبارهای سیاست خارجی را می شناسم. اما، غرب هرگز نباید القاء کند که می تواند حقانیتی به جمهوری اسلامی ایران که در اصل نظامی تمامیت خواه است ببخشد."
 
 در پایان رضا پهلوی ضمن مخالفت با حملۀ نظامی به ایران گفته است که چنین سناریویی تنها به تقویت رژیم اسلامی منجر می شود. او گفته است باید به مبارزه مردم ایران با رژیم اسلامی اعتماد کرد که، به گمان رضا پهلوی، رژیمی است نااستوار که مالاً به سرنوشت رژیم های سابق اروپای شرقی دچار خواهد شد.

 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad