گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
فاجعه ملی در آموزش و پرورش و تبلیغات انتخاباتی چاپ پست الكترونيكي
اشکان رضوی
آدينه  ٨ خرداد ۱٣٨٨ -  ۲۹ می ۲۰۰۹
This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it
این روزها تبلیغات انتخاباتی چنان بر فضای رسانه های داخلی سایه افکنده که هر خبری لاجرم در این فضای پر التهاب و کم فروغ گم خواهد شد.
کماکان اینکه حلق آویز کردن دلارا دارابی و بازداشت تعداد بسیاری از کارگران معترض در یازدهم اردیبهشت و همچنین آموزگاران و دانشجویان نسبت به عدالت اجتماعی موجود در جامعه ، تحت الشعاع شعارهای دهان پر کن کاندیدادهای انتخاباتی قرار گرفته و رسانه های داخلی نیز وقعی به آن ننهادند تا بلکه فضای روزنامه هایشان برای گرفتن رپرتاژهای انتخاباتی محدود نشده و از این خوان گسترده بریز و بپاش انتخاباتی بهره ای ببرند.
نامزدهایی در این مملکت قحط الرجال ،که هم چهره هایشان برای ملت ایران تکراری است و هم شعارهای پیچیده شده شان، در زرورقهای زیبایی که فقط کاربرد انتخاباتی دارد و بس. سه دهه است ملت ایران شنونده و بیننده اجباری این اشخاص و سخنانشان هستند، سخنانی که نه تنها هیچ گشایشی از هزاران گره فرو بسته آنان باز نمی کند بلکه در هر دوره ای نیز این دولتهای مبتنی بر آزمون خطا مصائبی را برای ملت بوجود می آورند که بی گمان سالها هزینه و زمان نیز نمی تواند گره از این کار فروبسته باز گشاید.
اما چند روز پیش مطلبی در رسانه های داخلی منتشر شد مبنی بر اینکه در ایران عدالت محور 2 هزار مدرسه دولتی شهریه دریافت می کنند!
حتما شما هم با شنیدن این خبر اصل 30 قانون اساسی حکومت اسلامی(آموزش و پرورش رایگان و دولتی) به ذهنتان خطور کرد! آری این خبر در 21 اردیبهشت در روزنامه همشهری (صفحه 5 شماره 4831) به نقل از خبرگزاری مهر درج شد.
و این 2 هزار مدرسه نیز در زمره مدارسی هستند که به عنوان مدارس خوب دولتی می باشند و به شکل هئیت امنایی اداره شده و از والدین مدارس شهریه دریافت می کنند و این در حالی است که ماده اصلاحیه 11 مجلس به صراحت بر عدم دریافت پول وشهریه از مدارس دولتی تاکید می کند.
با آنچه که بیان شد عدالت آموزشی را باید در این حکومت عدالت محور! برای همیشه به فراموشی سپرد و اصل 30 قانون اساسی را نیز به اصل سمبولیک قانون اساسی تغییر داد و خیال این ملت را با این اصلهای تعطیل شده راحت کرد.
اما همانطور که گفته شد این فاجعه ملی در شرایط نسبت به آموزش و پرورش ایرانیان رخ داده که تلاشگران نشستن بر کرسی ریاست قوه اجرایی حکومت اسلامی کاش در آن همه شعارهای گل منگلی و ریختن پته های یکدیگر برای موجه نمودن خود در بین ملت یک خط هم در این رابطه سخنوری می کردند که البته حقوق بشر و سیاست خارجی مبتنی بر شرافت ملی و هزاران گرفتاری این مردم مستعغف پیشکش.
حالا باید بنشینیم و ببینیم رئیس جمهور مهر ورز بعدی آیا این 2 هزار مدرسه خوب دولتی!؟ را به رکورد جدیدی مفتخر می سازد یا اینکه کورسو امید باقیمانده در دل کارگران و کارمندان و اقشار مستضعف و همیشه در صحنه می تواند امیدی باشد برای تحصیل فرزندانشان البته تا مقطع اکابر.

 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad