گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها
دیدنی ها
iran6.jpg
 
نشانه های اختلاف و درگیری در دادستانی چاپ پست الكترونيكي
 و دادگاه ویژه روحانیت
بنابر گزارشات دریافتی از درون دادگاه ويژه روحانيت، طي دو هفته اخير، جعفر قدياني دادستان ويژه روحانيت تهران، به شدت مورد سرزنش مقامات بالادست خود قرار گرفته و آقايان محمد سليمي، دادستان كل ويژه روحانيت و علي رازيني رئيس كل دادگاه ويژه روحانيت نيز به خاطر نحوه عملكردشان در پرونده آقاي بروجردي، مورد انتقاد و سرزنش رهبر حكومت و محسني اژه اي قرار گرفته اند.
مسئولين دادگاه ويژه روحانيت، متهم هستند كه با طرح ريزي و انجام سلسله اقداماتی نسنجيده در برخورد با آقاي بروجردي، باعث جلب توجه بیشتر رسانه هاي خارج از كشور و نهادهاي بين المللي مدافع حقوق بشر شده اند و با عملکردهای غیرقانونی خود ، وجود بند مخوف ويژه روحانيت در زندان اوين را در مجامع خبري و بين المللي پررنگ تر كرده اند. با توجه به اينكه آن دستگاه جنائي مستقيما زير نظر ولي فقيه اداره مي شود، وضعیت موجود برای رهبر خودکامه رژیم ، بسيار گران تمام شده است.
گفتنی ست ، جعفر قدياني در محل كار خود و همچنين در بين همصنفي هايش، به سنگدلي و بي رحمي شديد معروف است ؛ بگونه ای که به راحتي كيفرخواست هائي بر پايه اعدام و مجازات هاي بسيار سنگين تنظيم مي كند. او بارها قسم ياد كرده كه تا زنده است، اجازه نخواهد داد كه بروجردي آزاد شود و يا حتي به مرخصي درماني برود.
برخي اخبار غير رسمي حاكي از آن است كه مقامات ارشد دادگاه ويژه روحانيت، قصد دارند جعفر قدياني را به عنوان مقصر اصلي بحرانهاي چند ساله اخير در آن بیدادگاه معرفي و سپس او را بر كنار نمايند.
 
http://bameazadi14.blogspot.com/2010/04/blog-post_26.html
 
< قبل   بعد >
 

Sample Image


Active Image


Sample Image


Sample Image
------------------------
 
2007 Victoria Azad