گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
اعتراض حزب لیبرال مردم به سفرهئیت پارلمانی چاپ پست الكترونيكي
جمهوری اسلامی
گفتگوی پژواک با نمایندگان حزب لیبرال مردم و سوسیال دموکرات
یک هیئت پارلمانی جمهوری اسلامی در روزهای چهارم و پنجم نوامبر به سوئد سفرخواهدکرد. دلیل این سفر، دیداری با نمایندگان پارلمان سوئد عنوان شده‌است. سفر نمایندگان مجلس شورای اسلامی به سوئد با مخالفت برخی از نمایندگان پارلمان روبروشده‌است.
فردریک مالم، نماینده حزب لیبرال مردم در پارلمان درگفتگویی با پژواک ضمن تایید داشتن روابط دوجانبه ی سوئد با کشورهای دیگر می‌گوید که این امر درمورد جمهوری اسلامی و دیدارنمایندگان آن درچنین سطح بالای سیاسی به دلیل وضعیتی که امروز درایران پس ازرویدادهای مربوط به انتخابات ریاست جمهوری وجوددارد و همچنین تصویب تحریم علیه این کشور درسازمان ملل، اشتباه است و سوئدباید به جای این دعوت دربرابرجمهوری اسلامی موضع می گرفت.
   


فردریک مالم می گوید که به عقیده‌‌ی او این دیدار باید لغوشود و می گوید که به مجرد اطلاع ازچنین دعوتی، تلاش زیادی برای لغو آن به عمل آورد، اما به ویژه نتوانست پشتیبانی دو حزب بزرگ سوئد، مودرات ها و سوسیال دمومکرات ها را به دست آورد و درنتیجه تصمیم گرفته شد که نمایندگان حزب لیبرال مردم در دیدارهایی که ترتیب داده می شود، شرکت نکنند.


         هیئت نمایندگان مجلس شورای اسلامی قراراست در روز پنجشنبه، چهارم نوامبر با اعضای کمیسیون امورخارجی و در روز جمعه، پنجم نوامبر با اعضای کمیسیون آموزش دیدار و گفتگوکنند.
فردریک مالم درپاسخ  به پرسش ما درمورد این که چه نهادی چنین دعوتی را به عمل آورده، می گوید که وزارت امورخارجه، سفر هیئت ایرانی را برنامه ریزی کرده است و میزبانان آنها در این دوروز نیز دو نماینده ی حزب سوسیال دموکرات  اوربان الین و میکاییل دان بری دراین دو کمیسیون خواهندبود. او می گوید که برایش کمی عجیب است که بسیاری از سیاستمداران سوئد از اوضاع سیاسی و اجتماعی ایران اطلاع درستی ندارند و نمی دانند که چگونه رژیمی براین کشور حکم رانی می‌کند. او می گوید که انتظارداشت نمایندگان دیگری نیز نسبت به این سفر اعتراض می کردند، اما چنین نشده و این دیدار قراراست انجام شود.


  فردریک مالم ازاعتراض مریم یزدان فر به وزارت امورخارجه دررابطه با دعوت از هیئت پارلمانی جمهوری اسلامی نیز پشتیبانی کرد و گفت که او باید با نمایندگان حزب خود که میزبانان این هیئت هستند نیز گفتگوکند. به گفته‌‌ی او، میکاییل دان بری ازکمیسیون آموزش، مسئولیت برنامه ریزی برای دیدارهای این هیئت در روزهای اقامت آنها درسوئد را به عهده دارند.


او درپاسخ به پرسشی ازطرف ما درمورد هدف ازاین دیدارمی گوید که اعضای این هیئت در دوروز اقامت خود در سوئد در پارلمان گردش و با نمایندگان دیداروگفتگو خواهندکرد و به نظر او چنین دیداری برای تایید روابط دوستانه میان سوئد و جمهوری اسلامی ست. او می گوید که باچنین رابطه‌ای درچنین سطح بالایی موافق نیست و ترجیح می دهد که سوئد از اپوزیسیون دموکرات ایران پشتیبانی کند.


 

دررابطه باسفر هیئت پارلمانی جمهوری اسلامی به سوئد، مریم یزدانفر از نمایندگان حزب سوسیال دموکرات نیز نامه ای به کارل بیلت وزیر امورخارجه نوشته و هدف از دعوت از  هئیت پارلمانی ایران به سوئد را سئوال کرده است.

زینت هاشمی
This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it


 
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad