گزینه ها
خانه
در باره ما
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها
درخواست


خبرگزاری مجموعه فعالان
حقوق بشر در ایران
(هرانا)


با زنان نقال ایران آشنا شوید
ساقی عقیلی ( ندا آفرید )
با ساقی عقیلی آشنا شوید
http://forum.irtools4u.com/
showthread.php?p=234182

لینک جدیدترین نقالی های بانو عقیلی
وبلاگ بانو عقیلی
http://modernnarrating.webs.com
/photos.htm


فاطمه حبیبی زاد ( گردآفرید )
وبلاگ رسمی بانو حبیبی زاد
http://www.gordafarid.net


Active Image
 

فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران


Active Image

 

Active Image

Active Image

Active Image
 


RiksteaternActive Image


Active Image

 


Active Image


Active Image
 
 
پیام شاهزاده رضا پهلوی چاپ پست الكترونيكي
 به مناسبت سالگرد تولد تاریکی در آستانۀ بازگشت روشنائی
  ۲۲ بهمن ماه ۱۳۸۹    
  هم میهنانم،  
  در این غم انگیز سالگردِ تولدِ نامبارک «جمهوری اسلامی» خشنودم که در برخی از جوامع اطراف میهن عزیز ما موجی تازه در راه پیکار برای آزادی بپا خاسته است، این موج خودجوش هرروز توانی تازه می گیرد و بذری تازه از امید در دل آزادیخواهان می نشاند.  از تونس تا مصر و یمن، مردمانی همبسته و مصمّم، ناهراسیده از خطر، آوای رهائی از اسارت سر داده و غاصبان آزادی ها و حقوقشان را دلاورانه به چالش کشیده اند. شماری بزرگ و روز افزون از زن و مرد و پیر و جوان، از هر صنف و پیشه ای، و با هر مرام و مذهبی، بدون فراخوان هیچ رهبری، به این موج پیوسته اند. این پیکارگران راه آزادی به کمتر از دستیابی به همۀ آزادی ها و حقوق پایمال شده خویش تا این لحظه قانع نشده اند و امیدوار باشیم که هرگز نخواهند شد.
 
به یاد داشته باشیم که هرجنبش آزادی خواهانه ای کمابیش از جنبش های مشابه خود الهام می گیرد، به ویژه در روزگارما که انقلاب ارتباطات داد و ستد اندیشه ها و آرمان ها، و پراکندن خبر رویدادها، را چنان آسان کرده که گوئی در جهان مرزی در میان نیست. جنبش آزادیخواهانه و خود جوش ما نیز- که نظام ولایتی را به لرزه درآورده و در صف رهبرانش شکافی ژرف و کاری برجای گذاشته، از پیکارهای آزادی خواهانۀ دیگر مردمان الهامی نو و جانی تازه گرفته است.
 
تردید نکنیم تندبادی که امروز از رهگذر پیکار بی امان آزادی خواهان در همسایگی ما وزیدن گرفته رهبران رژیم را بیش از همیشه هراسان کرده است. آنان به چشم دیده اند، و هنـوز می بینند، که نـه تنها در سرزمینی کـه غاصبانه برآن مسلط شده اند، بلکه در سرزمین های استبداد زدۀ دیگر، با هیچ ترفند و خشونتی مردمان محروم از حقوق و آزادی را از ادامۀ پیکار منصرف نمی توان کرد.  


 
هم میهنان آزاده ام،
 
یقین دارم که همۀ شما نیز تلاش پیگیر این مبارزان راه آزادی و رهائی را به فال نیک گرفته اید و با هر گامی که آنان به سوی پیروزی بر می دارند شما نیز به  چیرگی نهائی خود بر دشمنان امیدوار تر می شوید. مطمئنم که جوانان آزاده و پرشور و هشیار وطن نیز پیکار سی ساله با حکومت ولائی را در همبستگی خلل ناپذیر، با پرهیز از خشونت، و پشتیبانی روزافزون همۀ مردم آزاد جهان، به اوجی تازه خواهند رساند و ایران عزیز و کهن سال را از دوران تاریکی و تباهی به دوران روشنائی و بهروزی رهنمون خواهند شد.

خداوند نگهدار ایران باد
 
رضا پهلوی
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad