گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها
دیدنی ها
pistool.jpg
 
به تارنمای ویکتوریا آزاد خوش آمدید
گفتگوی من با برنامه امید جاودان چاپ پست الكترونيكي
Sample Image
مصاحبه ویکتوریا آزاد با کشیش رسول حیدری از تلویزیون کانال یک برنامه امید جاودان، کلید واژه ها؛ فراخوانها ، خیزش‌های مردمی، نقش شاهزاده رضا پهلوی و وظایف ما
لطفا روی عکس کلیک کنید
 
گفتگوی من با شبکه تلویزیونی آزادی چاپ پست الكترونيكي
Sample Image

مصاحبه ویکتوریا آزاد با خانم بیتا جوراب دوز در شبکه آزادی برنامه محدوده خاکستری،
 کلید واژه های این گفتگو؛ وحدت براندازان، چشم انداز ادامه حیات رژیم، شاهزاده رضا پهلوی و نقش وی، جمهوری خواهان، پادشاهی خواهان، فدرالیستها، تشکیل تیم میانجی
برای دیدن این گفتگو روی عکس کلیک کنید


 
فراخوان ده حزب و تشکل قومی چاپ پست الكترونيكي

فراخوان ده حزب و تشکل قومی و معادله حل نشده‌ی اتحاد اپوزیسیون

دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ برابر با ۱۹ نوامبر ۲۰۱۸
لینک مقاله در روزنامه کیهان لندن
به تاریخ ۲۵ آبان‌ماه ۱۳۹۷ مصادف با ۱۶ نوامبر ۲۰۱۸، ده حزب و تشکل سیاسی قومی منبعث از «کنگره ملیت‌های فدرال» فراخوانی تحت عنوان «فراخوان به همکاری مشترک» صادر کردند. مضامین ذکرشده در این فراخوان جدید نبود درواقع همان باورها و مبانی سابق بود که در برنامه حزبی این احزاب به خوبی توصیف شده. این مبانی هرگز نتوانست خود را به کل جریان اپوزیسیون ایران نزدیک کند و همواره مانعی بود برای ایجاد یک اتحاد گسترده بین تمام نحله‌های سیاسی ایران. این موانع که به وضوح در متن این فراخوان نیز دیده می‌شود کدام هستند؟

۱.نفی پذیرش تمامیت ارضی ایران

۲.نفی همزیستی و همپیوندی مسالمت‌آمیز و درهم تنیده تاریخی مردمان ایران و به مخاطره انداختن یکپارچگی ملت ایران از طریق طرح «حق تعیین سرنوشت» که به معنای حق تجزیه ایران و استقلال کامل مناطق اتنیکی و مسکونی اقوام ایرانی در سراسر ایران است (بخوانید: پروژه انحلال ایران).

۳.کاربرد  واژگان «ملیت‌های ساکن ایران» آغاز پروژه جداسازی مردمان ایران از تیره و تبارهای گوناگون است ‌و به شدت پروژه جدایی‌طلبی را به یاد می‌آورد؛ همان روندی که دریوگسلاوی توسط جدایی‌طلبان پیش رفت و منجر به آن غائله‌ای شد که همه شاهد بودیم.

۴.استقرار نظام دموکراتیک را منوط به انتخابات آزاد نمی‌کند و از هم اکنون شکل نظام مورد وفاق خود را (جمهوری دموکراتیک فدرال) بدون پیوست به انتخابات آزاد برای تعیین نوع نظام بعد از فروپاشی شرط  قرار می‌دهد.
...............................ادامه مطلب
 
سخنان من در کنگره حزب مشروطه ایران چاپ پست الكترونيكي
Sample Image
سخنرانی ویکتوریا آزاد در دوازدهمین کنگره حزب مشروطه ایران تحت عنوان ایران آزاد فردا حقوق زنان و اقلیت‌های قومی
 
گفتگو با رادیو البرز چاپ پست الكترونيكي
Sample Image
ارزیابی جامع  ویکتوریا آزاد از شرایط حال و آینده ایران، او می‌گوید دلایل برای تغییر رژیم و تحولات مثبت در ایران فراوان است. حتما گوش کنید و انتشار دهید.
برای شنیدن این گفتگو روی عکس کلیک کنید.
 
توهم‌ اصلاح‌طلبی در ایران چاپ پست الكترونيكي
Sample Image
ویکتوریا آزاد – اصلاح‌طلبی در ایران مساوی با مفاهیم مدرن اندیشه رفرمیسم غربی نیست بلکه دکانی است برای عدم قبول مسئولیت و توپ را به زمین طرف مقابل انداختن.
اصلاح‌طلبی و اقتدارگرایی در ایران نه از سر اختلافات ریشه‌ای برای ایجاد تغییرات همه‌جانبه و‌ بنیادین بلکه برخاسته از تقیه‌ای صوری و مزورانه برای ادامه حکمرانی و ایجاد توهم در اقشار مردم است. بازی‌ای که هر هشت سال یک‌بار تکرار شده و نتیجه اش هر هشت سال یک‌بار برتری یک جناح بر جناح دیگر بوده. پازل ورشکستگی ایران در عرض این ۳۹ سال به تدریج شکل گرفت و متاسفانه مردم و «قمپوزیسیون» را بدجوری گول زد و به بازی گرفت بطوری که انرژی بزرگی صرف اثبات خوبی این جناح بر آن جناح و انتخاب بد از بدتر شد. براندازان هرگز به قانون اساسی و انتصابات جمهوری اسلامی التزام ندادند اما اصلاح‌طلبان با التزام به قانون اساسی و «حکم حکومتی» اعمال حکومت و شخص رهبر جمهوری اسلامی را همیشه توجیه کردند چون جمهوری اسلامی نظام مورد علاقه آنهاست.

...............................ادامه مطلب
 
 

Sample Image


Active Image


Sample Image


Sample Image
------------------------
 
2007 Victoria Azad