گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
 
به تارنمای ویکتوریا آزاد خوش آمدید
گفتگو با رادیو پیام اسرائیل چاپ پست الكترونيكي
گفتگوی رادیو پیام اسراییل با بانو ویکتوریا آزاد درباره تروریستی شناختن سپاه پاسداران و ورود تروریستهای بیگانه به خاک ایران

 
راهبرد سیاست خارجی ایران تغییرناپذیر است! چاپ پست الكترونيكي

به بهانه انتصاب حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛ راهبرد سیاست خارجی ایران تغییرناپذیر است! 

سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ برابر با ۲۳ آپریل ۲۰۱۹

ویکتوریا آزاد – اصول ومبانی سیاست خارجی ایران که آبشخور از قانون اساسی کشور دارد به شدت ایدئولوژیک (شیعه‌محور)، خصومت‌جو مخصوصا دشمنی با آمریکا و اسراییل و متحدین آنها، زبان تهدید از طریق درافتادن با قدرت‌های منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای، استقاده مستمربدون تاریخ از تاکتیک‌های تهاجمی، سازماندهی ماشین تروریسم و صدور انقلاب اسلامی است. اینها اصلی‌ترین راهبردهای ارکان پایه‌ای سیاست خارجی دولت اسلامی از ابتدای حیات تا کنون بوده است.


 
چالش ها و تنگناهای حفظ حقوق زنان چاپ پست الكترونيكي
Sample Image
چالش ها و تنگناهای حفظ حقوق زنان در اجلاس سازمان ملل/ الهه امانی

شصت و سومین نشست کمیسیون مقام زن سازمان ملل (CSW) (1) در تاریخ ۱۱ الی ۲۲ مارس در مقر سازمان ملل در نیویورک برگزار شد. تم اصلی این اجلاس “حمایت اجتماعی، خدمات عمومی و زیرساخت های پایدار” و تم مورد بازبینی از شصتمین کمیسیون مقام زن در سال ۲۰۱۶، “توانمندی زنان و رابطه آن با توسعه پایدار” بود.

در این نشست که ۱۰ هزار نفر از سراسر جهان شرکت کردند (۲ هزار نفر هیات نمایندگی رسمی از ۱۹۳ کشور جهان)، ۲۸۰ جلسه توسط کشورهای عضو سازمان ملل و نهادهای وابسته به این سازمان تدارک دیده شده بود. هم چنین هزار و ۳۰ سازمان غیر دولتی جامعه مدنی، ۴۰۰ میزگرد و کارگاه آموزشی برگزار کردند. کمیسیون مقام زن سازمان ملل که در سال ۱۹۴۶ تاسیس شده، بزرگ ترین کمیسیون در گردهمایی های سازمان ملل است که هر ساله در نیویورک برگزار می شود.
...............................ادامه مطلب
 
خوش خدمتی به نهاد تروریستی سپاه چاپ پست الكترونيكي
Sample Image
 (✍️: ویکتوریا آزاد)

«هوشنگ امیر احمدی» که در سال‌های قبل مکررا به ایران رفت‌وآمد داشته و دارد، اخیرا با پرچم شیر و خورشید بر اساس مد روز و‌ نه اعتقادی، در مناظره‌های تلویزیونی خود ظاهر می‌شود. او‌ در تز کودتای سپاه و برکناری روحانیت و انتقال آنها به مراکز دینی، اوج نگاه کودکانه و به دور از ارتباط با واقعیت‌های موجود جامعه ایران را به نمایش می‌گذارد. او سعی می‌کند بر سر نهاد ترورپرور سپاه پاسداران آب پاکی بریزد و از آنها یک تصور توهم آمیز بعنوان ناجیان و قهرمانان برنده داستان خود ارائه بدهد. او جنایات خامنه‌ای و بیت او را به همراه دستگاه سرکوبش آنچنان تقلیل می‌دهد که گویی آن‌که او، دلال انتقال و جابجایی صوری قدرت از دستی به دست دیگر است و قرار نیست اساسا تحولی بنیادین مبتنی بر تغییر نظام سیاسی ایران صورت بگیرد.
...............................ادامه مطلب
 
هشدار جدی به ملت ایران چاپ پست الكترونيكي
Sample Image

اگر هنوز سپاهیانی هستند که دل در گرو ایران دارند وقت آن فرا رسیده که دست بدست ارتشیان وطن پرست با مردم اعلام همبستگی کنند و جهت حضور میلیونی مردم به خیابانها فراخوان صادر کنند. تنها یک قیام میلیونی که در آن دستکم ۷۰٪ مخالفین این نظام حضور داشته باشند تغییر نظام را میسر خواهد کرد. بدیهی است مردم حق دارند در دفاع از خود سلاح از تروریستها برگیرند و‌خود صاحب شوند. از هر سو در مقابل تروریستها از هرنژاد و نام باید ایستاد. باید هسته های مخفی در شهر و روستا تشکیل داد و مردم را به دخالت در سرنوشت خود تشویق کرد. ‏با وجود اینکه بوی الرحمان می آید و خندقی برای نیروهای حزب الله تدارک دیده شده و به احتمال قوی همه به یکجا دارفانی را وداع خواهند گفت.
...............................ادامه مطلب
 
گفتگو در باره سپاه پاسداران تروریست چاپ پست الكترونيكي
Sample Image

مصاحبه ویکتوریا آزاد درباره اقدام دولت آمریکا در افزودن سپاه پاسداران به لیست سازمانهای تروریستی

بانو ویکتوریا آزاد موسس و عضو شورای  راهبردی #شبکه_ایرانیاران در مصاحبه با کشیش رسول حیدری کانال یک برنامه امید جاودان ضمن عرض شادباش جهت قرار گرفتن سپاه پاسداران در لیست نهادهای تروریستی اظهار داشتند : دو سال پیش شاهزاده به بدنه سپاه پاسداران هشدار دادند که خودشان را از رأس این سازمان جدا کنند و به مردم بپیوندند.
https://www.youtube.com/watch?v=s1U_ffbr1T4
 
 
2007 Victoria Azad