اعم از حکومتی یا در حاشیه؛

⭕️تقریبا ۹ ماه قبل از برگزاری انتخابات مجلس چهارم، بحث نظارت استصوابی شورای نگهبان با نامه آیت‌الله رضوانی (‌از فقهای این شورا و رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات) به دبیر شورا (آیت‌الله محمدی گیلانی) مطرح و در جلسه یکم خرداد ۱۳۷۰ به این شرح مصوب شد: "نظارت‌ مذکور در اصل‌ ۹۹ قانون‌ اساسی‌ استصوابی‌ است‌ و شامل‌ تمام‌ مراحل‌ اجرایی‌ انتخابات‌ از جمله‌ تایید و رد صلاحیت‌ کاندیداها می‌شود."

⭕️از آنزمان شخصیتهای میانه رو از کروبی و علی مطهری گرفته تا هاجر چنارانی و پروانه سلحشوری و نطق کم سابقه او در مجلس مبنی بر همه پرسی برای کنارزدن اصل نظارت استصوابی، تا بخش بزرگی از نمایندگان مجلس های گذشته تلاش کردند که اصل نظارت استصوابی را یک محدود و یا مردود کنند ولی آنها هیچگاه موفق به کنار زدن یا یک قدم عقب نشینی خامنه ای و دستگاهش نشدند برعکس با اتخاذ این سیاستها آنها را درنده خوتر و مستبدتر و گستاخ تر کردند.
⭕️اساسا ضربه ای که اصلاح طلبان به کمر این ملت زدند هیچکس دیگری نزد. آنها بخاطر خویشاوندی، پول و قدرت به مردم دروغ گفتند ، اعمال روحانیت و سپاه و مجلس را توجیح کردند و با بیشرمی رهنمودهای غلط دادند و دست در دست رژیم، رسانه های جهان را خریدند و پیمانکارهای بی وجدان پولپرست را بکار گماردند و جنبش بی غیرتی و بی اعتمادی براه انداختند. این خودفروشان هرگز به فکر مردم نبودند. مهارتهای خود را فروختند و میفروشند تا طعام این دنیایشان پرملات تر شود هر چند به قیمت نابودی ایران و ایرانی تمام گردد. آنها با ظاهری روشنفکرانه و ملی اما باطنی لجن و پر از خدعه مردم را فریفتند و به پای صندوقهای رای بردند تا چند صباحی بیشتر حکمرانی کنند، هشت سال اصولگرا، هشت سال اصلاح طلب و به این گونه پایه های حکمرانی خود را مستحکم کردند هر چند که این پایه اکنون بسیار لرزان است و با ورود نیروی ساختگی وزارت اطلاعات تحت عناوین گوناگون از جمله «ملی گرایان، تحول خواهان، عدالت خواه و ...» نیز نمیتوانند خود را نجات بدهند. دستشان برای مردم ایران رو شده است، حنایشان دیگر رنگی ندارد.

⭕️ نیرویی که خواهان سهیم شدن در دستگاه قدرت حاکم در ایران است نه شرف دارد نه وجدان ، نه عدالتخواه است و نه ملی ، او بدنبال منبع چربتری برای غارت ملت ایران است، او تاخیر خود را در ثروت اندوزی با مماشات امروزش میخواهد جبران کند.

⭕️ هر کودکی امروز میفهمد که ورود به این ساختار عفونتزا جز گیر کردن پاچه شلوار به لجنزار چیز دیگری نیست اما اگر برای ورود به این لجنزار برنامه ریزی میکند بدانید که او مار رنگی امروز و افعی فرداست.

⭕️ این رژیم بی آبرو در ابعاد وسیع پایگاهی ندارد و مردم از آن بیزارند. مردم فهمیده اند که این نظام فقط زبان زور میفهمد و لاغیر ، مردم بالاخره آنرا به زیر خواهند کشید باشید و بمانید و تماشا کنید!

⭕️ اصلاح طلبان یا صف مردم را برمیگزینند و همین حالا که فردا دیر است به گفتمان براندازی رژیم میپیوندند و دست از داغ کردن بازار انتصابات و آشتی با این ضحاک و مارهای هفت خطش برمیدارند یا تقاض انتخاب بد خود را بزودی پس میدهند. با احترام ویکتوریا آزاد کانال تلگرامی

https://t.me/iranyarannetwork1398/9279