sepaah

✍️ویکتوریا آزاد
May 01, 2023
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

☀️مخالفین جمهوری اسلامی اعم از نیروهای فعال سیاسی و یا بخش وسیعی از مردم ایران خواهان قرار گرفتن سپاه در لیست تروریستی هستند اما قدرتهای جهانی نمی پذیرند چرا؟

☀️ برای اینکه بدانید چرا کشورهای غربی و شرقی زیر بار قرار گرفتن سپاه در لیست تروریستی نمی روند و بهانه های مختلف می آورند باید اول متوجه شوید که ماموریت سپاه پاسداران توسط چه کسانی به آنها دیکته شده است. آیا این تنها خامنه ای بوده که دستور العمل سپاه قدس در سوریه، لبنان، فلسطین، یمن، عراق و افغانستان را صادر میکرده یا اینکه دست بالای دست دیگری هم بوده؟

✔️واقعیت اینست که داستان در طول سالهای متمادی به قرار زیر بوده است؛

👈قدرتهای غربی و شرقی به سران نظام درایران دیکته میکردند که برای ماندن در قدرت، نقش خود را در جنگهای نیابتی در منطقه درست ایفا کنند،

👈 خامنه ای هم به تحریک حوثی ها و فعال کردن اعمال تروریستی میپرداخت و به حساب ملت ایران منابع مالی آنها را تامین میکردند

👈با حمایت مالی و معنوی جمهوری اسلامی، حوثی ها سازماندهی میشدند

👈حوثی ها به عربستان و امارات حمله میکنند، متعاقبا قیمت نفت بالا میرود،

👈امارات و عربستان هم از اسرائیل و آمریکا تجهیزات تسلیحاتی میخرند و میلیونها دلار سود از فروش اسلحه شامل کارتلهای بزرگ تسلیحاتی میشود

👈جمهوری اسلامی و رسانه های بین المللی برای رد گم کردن و پنهان ماندن روابط استعماری آخوندها با قدرتهای جهانی به گونه ای جلوه میدهند گویی اینکه ایران و امریکا و اسراییل دشمنند، رژیم هم با گفتن شعار نه شرقی نه غربی ، مرگ بر امریکا- اسراییل به این شایعه دامن میزند در حالیکه که حقیقت چیز دیگری است….

👈جمهوری اسلامی برای قدرتهای جهانی اعم از شرقی و غربی سرشار از سود بوده است. فروش اسلحه و تکنولوژی، بهره گرفتن از منابع گازی و نفتی ، جلوگیری از تحولات مدرن و سکولار دقیقا آن چیزست که همه اینها خواهانش هستند

✔️ پس با این احوال چگونه نیروهای خارجی میتوانند سپاه پاسداران را در لیست تروریستی قرار دهند؟ وقتی این نیرو عملا بازوی نیابتی خودشان در منطقه بوده است؟ کدام دادگاه بر اساس چه اسنادی میتواند سپاه پاسداران را محکوم کند که این نیرو صلح جهانی را به مخاطره انداخته وقتی خودشان میدانند که سپاه نیروی نیابتی خودشان بوده است؟ آیا سرکوب ملت ایران میتواند دلیل بر تروریست بودن سپاه باشد؟ در جهان امروزی، تعریف دقیقی از واژه «تروریسم» ارائه نشده‌است؛ زیرا هنوز هیچ تعریفی از تروریسم در سازمان ملل متحد ارائه نشده که مورد توافق همه کشورهای عضو باشد. از نظر کشورهای غربی حکومت ایران یک حکومت تمامیت خواه و دیکتاتور است که از طریق زور و وحشت افکنی سعی میکند خود را به مردم تحمیل کند لذا اگر مردم او را نمیخواهند وظیفه خودشان است که حکومتشان را ساقط کنند و کشورهای خارجی نباید با نیروی نظامی درگیر شوند و امکان گفتگو را مسدود کنند.

💀 اسناد این بازی فریبکارانه و فاجعه آمیز قطعا افشا خواهد شد و خواهید دید که حکومت اسلامی در ایران چگونه تحت فرمان غرب و شرق عمل میکرده است. ایران برای اینها فقط نفت است و خاکی که فوت کنی ۲۸ عیار طلا به شما میدهد، هر چقدر ایرانیان برده تر و خارتر باشند همانقدر بهتر است چون تنها بردگان را میشود دوشید.

❎ اما در شرایط کنونی بعد از انقلاب ۱۴۰۱ و قهرمانیهایی که جوانان ایران آفریدند و تحلیلهای افشاگرانه ، قدرتهای جهانی متوجه شدند که عصر بیداری ایرانیان فرا رسیده و دست همه دارد کم کم رو میشود و برایشان صورت خوشی ندارد اگر بازی لو برود پس دیگر تاریخ مصرف این بازی و این مهره ها به پایان رسیده و زمان بازی دیگری است.

📣 در این میان مردم ایران باید هوشیار باشند که گذار مبتنی بر آشوب و خشونت ابتکار عمل را از دست آنها خارج خواهد کرد و دست بالا را آنهایی خواهند داشت که سلاح دارند لذا باید از شگردهای دیگری برای خلع لباس این رژیم و پایین کشیدن آنها از اریکه قدرت استفاده کرد شگردی که نباید علنی مطرح شود بلکه باید آهسته و پیوسته اعمال شود.

🔚 مثل همه این سالها که گفته ام برای رهایی از استعمار و استبداد باید ملت ایران به نیروی خود باور و اتکا کند و دست انتظار کمک خارجی بردارد. آنهایی که تصور میکنند به کمک خارجیها کشور را آزاد خواهند کرد باید بدانند که خارجیها هرگز برایشان آزادی ما مهم نبوده است، برای آنها رفاه و توسعه کشورشان حرف اول و آخر است… رویکرد خود رها گردانی و محاصره رژیم از طریق حضور چند میلیونی مردم در خیابانها و هم آوایی ملی حول تنها یک شعار «سرنگونی جمهوری اسلامی» و ‌ریزش نیروهای حواشی حکومت واعم از اصلاح طلبان سابق و مقامات مجلس شورای اسلامی یا شوراها و غیره و هم چنین پیوستن نیروهای انتظامی و بدنه سپاه و ارتش به مردم تنها راه اجماع نیرو برای کنار گذاشتن این رژیم و خلع مشروعیت قانونی از آنهاست. منتظر دستهای غیبی نباشید خبری نیست!

🌈 همه جریان‌های مبارز ، مستقل و شخصیت‌های با سابقه و دانش سیاسی در داخل و خارج اعم از رهبران جریانات مختلف سیاسی که ایرانگرا و باورمند به تمامیت ارضی کشور و هویت ملت ایران هستند را به رسمیت بشناسیم و برای ایجاد مناسبات دوستانه، آشتی ملی و روابط مبتنی بر منافع ملی مردم ایران از گفتگو و همکاری دوجانبه استقبال ‌کنیم.

www.victoriaazad.com

@iranyarannetwork1398 کانال تلگرامی شبکه ایرانیاران