گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
رد قاطعانۀ وعده های دادگاه ویژه روحانیت چاپ پست الكترونيكي
Sample Imageتوسط آقای کاظمینی بروجردی
بنابه گزارشات رسیده به "فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران" روز چهارشنبه 23 فروردین آقای کاظمینی بروجردی را به دادگاه ویژه روحانیت برده و بار دیگر ایشان را تحت فشار قرارداند تا دست از اعتقادات خود بردارد.مسئولین دادگاه ویژه روحانیت به ایشان گفته اند که قبول دارند که رژیم اشتباهاتی داشته است ولی از ایشان خواسته اند که راه تقیه را برگزیند و دیگر به کمپین خود ادامه ندهد. مسئولین دادگاه آزادی و یا حتی رسیدگی درمانی به آقای کاظمینی بروجردی را مشروط به پذیرش یکی از این راهها عنوان کردند.
.آقای کاظمینی بروجردی با شجاعت این بار نیز زیر بار نرفته و همچنان بر مواضع خود پایمردی کردند

به همراه آقای بروجردی دو تن از هوادارن ایشان به نامهای محمد رضا صادقی و محمد مهمان نواز نیز به دادگاه فرخوانده شدند. این دو نفر بارها دستگیر شده و آخرین بار در آبان 89 بازداشت و در سلول انفرادی ماهها تحت بازجویی و شکنجه بوده اند و اکنون با قید وثیقه موقتا آزاد و منتظر حکم دادگاه هستند.
گفتنی است در روزهای اخیر تعداد8 تن از هواداران ایشان که همگی از بانوان مدافع و مبلغ عقاید صلح آمیز آقای بروجردی بوده اند و در این راه بارها دستگیر و زندانی شده اند و با قید وثیقه بطور موقت آزاد شده بودند نیز به دادگاه ویژه روحانیت احضار شدند که همگی بعد از تهدید و توهین و بازجویی بطور موقت ازاد شده و مقرر گردید که در آینده نزدیک جلسه بعدی دادگاه ایشان برگزار گردد.
از تمام این ده نفر به تاکید خواسته شده است که از هر گونه تماس حتی تلفنی با خانواده و نزدیکان آقای کاظمینی بروجردی بپرهیزند وگرنه این مورد نیز به جرم ایشان افزوده میگردد.
به نظر می رسد اقدامات و احضارهای اخیر هواداران آقای بروجردی به منظور افزایش فشار به اقای کاظمینی بروجردی برای پذیرش شروط سردمداران حکومت دینی و سازش با آنان صورت گرفته است.
ولی فقیه علی خامنه ای سیاست سرکوب روحانیون مبارز و هودارانشان را تعیین وتوسط دادگاه ویژه روحانیت به اجرا گذاشته می شود.دادستانی ویژه روحانیت فردی بنام محمد سلیمی توسط شخص علی خامنه ای تعیین و برای سرکوب روحانیون مبارز منصوب شده است.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران، احضارها ،تهدیدات و فشارهای دادگاه ویژه روحانیت علیه آقای کاظمینی بروجردی و هوادرانش را محکوم می کند و از کمیسر عالی حقوق بشر و سایر مراجع بین المللی خواستار ارجاع پرونده جنایت علیه بشریت رژیم ولی فقیه علی خامنه ای به شورای امنیت سازمان ملل متحد جهت گرفتن تصمیمات لازم اجرا می باشد.
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad