گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
پیشگیری از جنگ چاپ پست الكترونيكي
ویکتوریا آزاد
2012.04.10

به اعتقاد من که زیستن در فضای مسموم جنگ ایران و عراق را تجربه کرده ام ، جنگ پدیده ای است زشت و غیر انسانی و درهر صورت و به هر شکل و به هر دلیلی استفاده از ابزار جنگ را غیر متمدنانه و غیر لازم میدانم.
جنگ پدیده ای است که از بطن بدخوئی و سرشت نا تمام و ناکمال انسان سرچشمه میگیرد و زوائد تکامل نایافتگی آن بعدی از شخصیت بشر است که هنوز صیقل نیافته و تا رسیدن به مدارج والای انسانی قرون دیگر را نیز باید سپری کند.
برای جلوگیری از افزایش نظامیگری در منطقه و تکرار یک تراژدی دیگردر آنجا که به ایران مربوط میشود، باید مثل یک پرگار عمل کرد ، با یک پر، نظام ددمنش جمهوری اسلامی را افشا و رسوا ساخت و برای برکناری آن کوشید و مبارزه کرد و با پر دیگر به قدرتهای بین المللی نشان داد که ما در صحنه ایم و برای برکناری رژیم به شکل متمدنانه تلاش میکنیم لذا فضای جنگ را مناسب گذارعقلانی به دموکراسی نمیدانیم.
تا زمانی که نیروی اپوزیسیون ج.ا. ضعیف و نحیف عمل میکند بدیهی است که فضای خالی برای صاحبان قدرت باز و مناسب میماند و فرصتها نیزبدست آنها اداره میشود.
برای برهم زدن چنین موازنه ای زنان می بایست ابتکار عمل را بدست گیرند و گردان پیشبرنده سرنگونی نظام باشند. سرنگونی که از راه مبارزه مدنی ، شرکت گسترده بدنه جامعه و مقاومت مدنی فراهم میشود و نه از طرق نظامی و فعل و انفعالات بالاییها. بدیهی است که زنان بدلیل داشتن بیشترین منافع در رفتن چنین نظامی ، بیشترین و قوی ترین انگیزه های انسانی را دارا می باشند و صرف قدرتمداری برای رفع امیال خویش نیست که به آنها انگیزه میدهد بلکه قدرت برای تغییر وضعیت کل جامعه در صدر آن زنان و کودکان و جوانان است که آنها را آماده پذیرش هزینه میکند. سلاح ما روشنگری و تشکل یابی است.
 با احترام ویکتوریا آزاد
 فعال سیاسی  ـ سوئد  
www.victoriaazad.com
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad