گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
درباب فراخوان خانم شیرین عبادی برنده جایزه صلح نوبل چاپ پست الكترونيكي
2012-06-11
ویکتوریا آزاد
www.victoriaazad.com
www.iwud.org
باز خانم عبادی یادی از برخی زندانیان در بند کردند و باز برخی دیگر را فراموش کردند و باز خودی و غیرخودی را دامن زدند.
او در فراخوانش از چهار نفرزندانی که حالشان وخیم است نام میبرد نرگس محمدی ، محمد صدیق کبودوند ، تقی رحمانی و حسین رونقی ملکی و این در حالی است  که تعداد بسیاری هم اکنون هستند که حال آنها نیز بسیار وخیم است. ایشان زحمت کشیدند بعد از مدتها یک فراخوان داده اند آنهم برای نجات جان چهار نفر!!!!
 دیار است که آنها هم از عزیزان ما هستند و آرزوی سلامتی و آزادیشان را داریم و برای آزادی آنها نیز صدایمان را بلند میکنیم و فعالیت میکنیم اما واقعیت اینست که آن عزیزان با تعداد بسیار دیگری در زندان های رژیم هم سرنوشتند که باید در این فراخوان نامشان می آمد، بسیاری همچون سید کاظمینی بروجردی که با غل و زنجیر به بهداری زندان انتقال یافت و بدون آنکه درمان بگیرد به زندان بازگردانده شد. بروجردی دچاربیماری های عدیده ای شده است که سلامتی جان وی را براستی به خطر انداخته است ، زینب جلالیان زندانی کرد در زندان دیزل آباد کرمانشاه که چندی پیش به خونریزی داخلی و عفونت روده دچارشده است و یا رضا شهابی از سندیکای اتوبوسرانی شرکت واحد و فعال کارگری که دو سال است در شرایط بسیار طاقت فرسائی در زندان بسر میبرد و درهمین هفته پیش محمد مهدی زالیه مبارز کرد در اثر شکنجه های قرون وسطائی دچار خونریزی ریوی شد و جان خود را از دست داد و خانم شیرین عبادی هم فراخوانی صادر نکرد. از این دست اتفاقات بسیار است و یا منصور رادپورکه به علت عواقب بازمانده از شکنجه های دوران بازداشت،عدم درمان و فشارهای روحی متاسفانه دچار سکتۀ مغزی شد و جان خود را از دست داد و خانم عبادی این کیس را نیز از دست داد.  بروز چنین مواردی بقدری زیاد است که میشود صد ها صفحه در مورد آن نوشت و چگونه میشود که خانم عبادی از میان این بوستان و گردان آزادیخواهی چند نمونه را دست چین میکند و برای آنها فراخوان میدهد. تعجب انگیزتر اینکه در عنوان فراخوانشان نوشته اند: در زندان های جمهوری اسلامی ایران زندگی بسیاری از زندانیان عقیدتی در خطر است.
خانم عبادی آیا فقط جان زندانیان عقیدتی در خطر است پس جان زندانیان سیاسی چه میشود حتی در اینجا هم  که به مسئله حقوق بشر مربوط میشود می بینیم که خانم عبادی فاکتور مسلمان بودن را دخالت میدهد و از زندانیان عقیدتی سخن میراند. بسی درد آور است که زمین میشکافد و بخت ایرانیان نگون میشود و و بانوئی از این خروش برگزیده میشود که جایزه رویایی صلح نوبل به او تعلق بگیرد و آنگاه او چنین از این موقعیت طلائی بهره میگیرد، صد افسوس
به امید آزادی ایران از چنگال ستمگران جمهوری اسلامی
ویکتوریا آزاد
 
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad