گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
یک برگ تاریخ جهانی برای مالاله چاپ پست الكترونيكي

Sample Imageدختر 14 ساله پاکستانی که به علت فعالیت هایش برای تحصیل دختران در پاکستان  بدست طالبان ترور شد
مالاله دختر 14 ساله پاکستانی به علت فعالیت هایش برای تحصیل دختران در پاکستان  بدست طالبان ترور شد. او در 11 سالگی شروع به فعالیت و پدرش را که یک معلم بود همراهی میکرد. مالاله کاندیدای جایزه بین المللی صلح برای کودکان بود و گزارشاتی در مورد سوخته شدن دختران و مدارس بوسیله طالبان برای رسانه ها مینوشت.

او دوست داشت دکتر شود ولی پدرش که اورا بی نهایت دوست داشت معتقد بود که دخترش توانایی ساختن جامعه ای را دارد که دانش آموزان بتوانند بدون ترس از مدرسه رفتن دکتر شوند. ملاله 14 ساله روز سه شنبه گذشته بدست یکی از عناصر طالبان در راه مدرسه ترور شد. اورا به بیمارستان نظامی پاکستان منتقل کردند و گلوله را از مغزش در آورده اند. مسئولین در حالیکه هواپیمای مخصوص برای انتقال او به اروپا را آماده دارند ولی منتظر نتیجه عمل جراحی هستند. خبر ترور این کودک در پاکستان تنفر از طالبان را بشدت افزایش داد و همینطور خبر مهم جامعه بین الملل در چند روز گذشته بوده است. ملاله چه زنده بماند و نماند یک برگ تاریخ جهانی را به خود اختصاص داده است. از او همیشه به عنوان دختری که برای ساختن جامعه بهتر تلاش میکرد نام برده خواهد شد. هیچ شکی نیست که آینده از آن ملاله ها است.  این فیلم از زندگی او در حالیکه فقط 11 سال داشته تهیه شده است

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3ZG5IdnJn4I #

سازمان ملل ترور دختر 14 ساله پاکستانی را محکوم کرد

 Sample Image

کودکان  -  یک مقام سازمان ملل با محکوم کردن حمله طالبان به دختران دانش اموز در پاکستان از مجروح شدن یک دختر فعال صلح پاکستانی در این حمله عمیقا ابراز تاسف کرد.

به گزارش ایرنا ،لیلا زروغی نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور زنان و جنگ روز سه شنبه به وقت محلی با محکومیت شدید اقدام طالبان در حمله به دختران دانش اموز در شهر سوات پاکستان از زخمی شدن ˈملالا یوسف زییˈ دختر 14 ساله دارنده جایزه ملی صلح پاکستان در این حمله ابراز تاسف کرد.

این مقام سازمان ملل گفت: آموزش حق همه کودکان بوده و طالبان در پاکستان باید به این حق بویژه برای دختران احترام گذارد.

نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل همچنین با تقدیر از خانم یوسف زیی و فعالیت های وی در جهت گسترش اموزش در پاکستان ابراز امیدواری کرد وی به زودی بهبود یابد.

ˈملالا یوسف زییˈ دختر 14 ساله دارنده جایزه ملی صلح پاکستان روز سه شنبه در تیراندازی شبه نظامیان تحریک طالبان در شهر ˈسواتˈ در شمال غرب پاکستان زخمی شد.

به گفته پلیس یوسف زیی به اتفاق دو نفر با خودرو در حال بازگشت از مدرسه بود که هدف تیراندازی طالبان محلی قرار گرفت.

وی و دو همراهش که در این حادثه زخمی شده بودند، توسط مردم به بیمارستان شهر سوات منتقل شدند.

خانم یوسف زیی اخیرا به دلیل تلاش در زمینه آموزشی برای دختران این منطقه از سوی یوسف رضا گیلانی نخست وزیر سابق پاکستان به دریافت جایزه صلح ملی این کشور نایل شد.

یکی از سخنگویان طالبان پاکستان گفته است که یوسف زیی با تشویق دختران و کودکان منطقه مینگورا و سوات در جهت کسب علم و دانش به نحوی در اقدامات شبه نظامیان طالبان دخالت کرده است.

شبه نظامیان طالبان در مخالفت با دولت و ارتش پاکستان، تاکنون صدها مدرسه و تعدادی از مراکز آموزشی را در مناطق قبایلی، سوات و مینگورا در شمال غرب پاکستان تخریب کرده اند.

 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad