گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
خوش خدمتی به نهاد تروریستی سپاه چاپ پست الكترونيكي
Sample Image
 (✍️: ویکتوریا آزاد)

«هوشنگ امیر احمدی» که در سال‌های قبل مکررا به ایران رفت‌وآمد داشته و دارد، اخیرا با پرچم شیر و خورشید بر اساس مد روز و‌ نه اعتقادی، در مناظره‌های تلویزیونی خود ظاهر می‌شود. او‌ در تز کودتای سپاه و برکناری روحانیت و انتقال آنها به مراکز دینی، اوج نگاه کودکانه و به دور از ارتباط با واقعیت‌های موجود جامعه ایران را به نمایش می‌گذارد. او سعی می‌کند بر سر نهاد ترورپرور سپاه پاسداران آب پاکی بریزد و از آنها یک تصور توهم آمیز بعنوان ناجیان و قهرمانان برنده داستان خود ارائه بدهد. او جنایات خامنه‌ای و بیت او را به همراه دستگاه سرکوبش آنچنان تقلیل می‌دهد که گویی آن‌که او، دلال انتقال و جابجایی صوری قدرت از دستی به دست دیگر است و قرار نیست اساسا تحولی بنیادین مبتنی بر تغییر نظام سیاسی ایران صورت بگیرد.

وی بیش از یکسال است که قصد دارد با نفوذ در میان نظامیان (بخوانید سپاه پاسداران ضد ایرانی)، پروژه «کودتا از طریق سپاه پاسداران و نیروهای نظامی علیه روحانیت» و استقرار یک «دیکتاتوری نظامی» را پیش ببرد و خود را رییس‌جمهور آینده ایران فرض کرده است. او در مقاله «وضعیت قرمز» خود می‌نویسید «مشکل ایران حکومت روحانیون است نه سپاه پاسداران لذا باید تلاش کرد نظامیان جای روحانیون را بگیرند.» یعنی تدارک ورود قدرتمندانه نظامیان به قدرت سیاسی. گو این‌که قاسم سلیمانی‌ها در قدرت سیاسی نیستند و روحانی‌ها هستند؟؟! ایشان اساسا نیروهای نظامی سپاه را مشکل نمی‌دانند و با دادن نسخه‌های غلط انداز در راستای حفظ نظام قدم بر می‌دارند. ایشان هم‌چنین از مخالفینِ قرار گرفتن سپاه در لیست نهادهای تروریستی هستند و پروژه براندازی این نظام را در حد کنار زدن ظفرمندانه روحانیت از دستگاه حکومت و جایگزینی آن با سیطره کامل سپاه به ارکان قدرت سیاسی تقلیل می‌دهند.خوش خدمتی به نهاد تروریستی سپاه منافع خاصی در بر دارد که در رصد وجدان بیدار ایرانیان در بهار آزادی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

🔹مروری کوتاه به اصلی‌ترین مشکلات ساختاری نظام سیاسی ایران در عرصه تاخت و تاز سپاه پاسداران؛

▪️سپاه پاسداران ارتشی با ایدئولوژی اسلامی حزب‌الله با ماهیت ضد ایرانی است. آنها حتی نام ایران را حمل نمی‌کنند و بویی از وطن پرستی نبرده‌اند.

▪️سپاه پاسداران چهل سال دستگاه سرکوب و تحقیر و توهین به ملت ایران بوده و هست.
 
▪️بزرگترین مافیای اقتصادی کشور است و بیش از ۷۰٪ واردات ایران بصورت غیر قانونی از طریق سپاه و قرارگاه خاتم الانبیاء صورت می‌گیرد. تمام منابع مالی ایران در انحصار مافیای مالی نظامی است که بخش اعظم آن را سپاه در دست دارد.

▪️سپاه پاسداران ماشین نفرت پراکنی بین اقوام ایرانی و ایجاد تفرقه از طریق هزاران سایبری فاسد خود در بین آحاد مردم ایران است.

▪️بزرگترین مافیای مواد مخدر در خاورمیانه است و بخش بزرگی از درآمدهای حزب‌الله منطقه از همین طریق تامین می‌شود.

▪️سپاه پاسداران حامی تروریسم و سازمان‌های تروریستی است و در برهم زدن نظم داخلی و جهانی نقش محوری ایفا کرده است.

▪️سپاه پاسداران وفادار به ولایت فقیه است و از فرامین او پیروی می‌کند.

▪️سپاه پاسداران حامی تروریسم و عامل شرکت در عملیات‌های تروریستی و آموزش تروریسم در منطقه است.

 ▪️سپاه پاسداران بخش مهمی از حاکمیت روحانیت است که هم از طریق اطلاعاتی و هم نظامی لطمات جدی به ایرانیان زده و دستگاه رانت‌خوار و چپاولگر روحانیت را تقویت کرده است.

▪️سپاه پاسداران مشروعیت سیاسی اخلاقی ندارد و نه تنها پاسدار انقلاب نبوده بلکه پاسدار نظام جانی و تبهکار خود و روحانیت بوده و هست.

پروژه قهرمان سازی از سپاه پاسداران و نجات حاکمیت از سقوط حتمی از طریق «کودتای سپاه» خیانت آشکار به حقوق حقه دستکم ۸۰٪ ملت ایران مبنی بر تغییر نظام و خلاصی کامل از این حکومت با تمام اجزاء نظامی و غیرنظامی آن است. 

بدیهی است آنان که امروز هنوز دلی در گرو ایران و نجات مردم ایران دارند، می‌بایست در هر واحدی که کار می‌کنند به مخالفت آشکار با نظام برخیزند و از مماشات و فرمانبری دست بکشند و این شامل نظامیان هم می‌شود. وظیفه نظامیان سرکوب ملت نیست، بلکه صیانت از امنیت و جان و حقوق شهروندی ملت است.

#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران

@IranYaranNetwork
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad