گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
واشنگتن‌پست: گورهای دست‌جمعی در قم چاپ پست الكترونيكي
مهم...
در سطح گسترده نشر دهید...
واشنگتن پست می‌گوید جمهوری اسلامی گورهای دست جمعی در قم بوجود آورده است.
ایران اینفو ۲۴- نشریه انگلیسی زبان "واشنگتن‌پست" در گزارشی کوتاه نوشت «به شواهدی دست پیدا کرده که نشان می‌دهد در گورستان‌های نزدیک قم، گودال‌هایی به وسعت یک زمین فوتبال برای قربانیان ویروس کرونا حفاری، و آماده دفن مخفیانه شده است. 
این در حالی است که قم هنوز قرنطینه نشده است.
این گزارش که روز پنج‌شنبه ۲۲ اسفندماه منتشر شده، می‌گوید مقامات حکومت اسلامی که تاکنون موضع شفافی درباره شمارقربانیان در سه شهر تهران، قم و رشت نداشته، و از پاسخگویی طفره رفته‌اند، در تدارک گودال‌هایی برای دفن (مخفیانه) دست‌جمعی قربانیان ویروس کرونا در شهر قم هستند.

این نشریه معتبر آمریکایی با استناد به تصاویر ماهواره‌ای و تحلیل‌های کارشناسان، با غیرمعمول خواندن فعالیت رژیم اسلامی در این زمینه، می‌افزاید «حفر گودال‌ها در قم به منظور دفن دسته‌جمعی و مخفیانه قربانیان ویروس کرونا در این شهر است.» تصاویر ماهواره‌ای نشانی می‌دهد که دو گودال عظیم در گورستان «بهشت معصومه» در شهر قم حفر شده است. طول هر کدام از این گودال‌های عظیم نزدیک به ۹۲ متر است، که از نمای بالا کاملا قابل دیدن است. این در حالی است که یک متخصص بیماری‌های عفونی در دانشگاه تورنتو، شمار مبتلایان به ویروس جدید کرونا در ایران را بیش از ۱۸ هزار و سیصد مورد برآورد کرده است. نشریه کانادایی «تورنتو استار» در گزارشی که روز دوشنبه ششم اسفندماه منتشر کرده می‌گوید پژوهش‌ها نشان می‌دهند که امکان دارد دست‌کم ۱۸ هزار و سیصد تن از شهروندان در ایران به ویروس کرونا مبتلا شده باشند. این در حالی است که این رقم تقریبا ۲۰۰ برابر بیشتر از آمار رسمی حکومت جمهوری اسلامی است. اما نشریه آتلانتیک در گزارشی تفصیلی و با استفاده از آمار و ارقام و محاسبات ریاضی، شمار افراد مبتلا به ویروس جدید کرونا در ایران را چیزی بیش از ۶ میلیون تن تخمین زده است. نویسنده در بخشی از این گزارش می‌نویسد که این رقم می‌تواند حتی بیشتر از ۸ میلیون تن باشد. که این آمار با توجه به اعلام وضعیت بحرانی در قم، و استان‌های شمال ایران، و همچنین حفر گودال‌های غول‌پیکر برای دفن مخفیانه جان‌باختگان، می‌تواند بشدت به واقعیت نزدیک باشد. نشریه انگلیسی زبان هیل نیز روز دوشنبه ۱۲ اسفندماه در گزارشی به نقل از یک “همه‌گیرشناس” (epidemiologist) نوشت امکان دارد که ویروس کرونا نزدیک به ۷۰ درصد از جمعیت کره زمین را مبتلا کند. نشریه وال استریت ژورنال می‌گوید رژیم جمهوری اسلامی مسوول شیوع ویروس کرونا در کشورهای همسایه است. وال استریت ژورنال می‌نویسد که ویروس کرونا از ایران به حدود ۱۰ کشور منطقه- از جمله عراق، پاکستان و افغانستان- گسترش پیدا کرده است. برایان هوک، نماینده وزارت امور خارجه ایالات متحده در امور ایران، روز پنج‌شنبه ۱۵ اسفندماه در یک نشست خبری اظهار داشت که مسوولان جمهوری اسلامی درباره شیوع و گستردگی ویروس جدید کرونا در ایران، به مردم دروغ گفته‌اند. مورگان اورتگاس، سخنگوی وزارت امور خارجه ایالات متحده، روز جمعه ۱۶ اسفندماه در گفت‌وگویی با شبکه خبری فاکس نیوز گفته است که مردم ایران در رویارویی با شیوع گسترده ویروس جدید کرونا بار دیگر با دروغ‌های رژیم مواجه شده‌اند.
 
بعد >
 
2007 Victoria Azad