گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
کوتاه در باب استراتژیهای ورشکسته اصلاح طلبان چاپ پست الكترونيكي
اعم از حکومتی یا در حاشیه؛

⭕️تقریبا ۹ ماه قبل از برگزاری انتخابات مجلس چهارم، بحث نظارت استصوابی شورای نگهبان با نامه آیت‌الله رضوانی (‌از فقهای این شورا و رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات) به دبیر شورا (آیت‌الله محمدی گیلانی) مطرح و در جلسه یکم خرداد ۱۳۷۰ به این شرح مصوب شد: "نظارت‌ مذکور در اصل‌ ۹۹ قانون‌ اساسی‌ استصوابی‌ است‌ و شامل‌ تمام‌ مراحل‌ اجرایی‌ انتخابات‌ از جمله‌ تایید و رد صلاحیت‌ کاندیداها می‌شود."

⭕️از آنزمان شخصیتهای میانه رو از کروبی و علی مطهری گرفته تا هاجر چنارانی و پروانه سلحشوری و نطق کم سابقه او در مجلس مبنی بر همه پرسی برای کنارزدن اصل نظارت استصوابی، تا بخش بزرگی از نمایندگان مجلس های گذشته تلاش کردند که اصل نظارت استصوابی را یک محدود و یا مردود کنند ولی آنها هیچگاه موفق به کنار زدن یا یک قدم عقب نشینی خامنه ای و دستگاهش نشدند برعکس با اتخاذ این سیاستها آنها را درنده خوتر و مستبدتر و گستاخ تر کردند. 
⭕️اساسا ضربه ای که اصلاح طلبان به کمر این ملت زدند هیچکس دیگری نزد. آنها بخاطر خویشاوندی، پول و قدرت به مردم دروغ گفتند ، اعمال روحانیت و سپاه و مجلس را توجیح کردند و با بیشرمی رهنمودهای غلط دادند و دست در دست رژیم، رسانه های جهان را خریدند و پیمانکارهای بی وجدان پولپرست را بکار گماردند و جنبش بی غیرتی و بی اعتمادی براه انداختند. این خودفروشان هرگز به فکر مردم نبودند. مهارتهای خود را فروختند و میفروشند تا طعام این دنیایشان پرملات تر شود هر چند به قیمت نابودی ایران و ایرانی تمام گردد. آنها با ظاهری روشنفکرانه و ملی اما باطنی لجن و پر از خدعه مردم را فریفتند و به پای صندوقهای رای بردند تا چند صباحی بیشتر حکمرانی کنند، هشت سال اصولگرا، هشت سال اصلاح طلب و به این گونه پایه های حکمرانی خود را مستحکم کردند هر چند که این پایه اکنون بسیار لرزان است و با ورود نیروی ساختگی وزارت اطلاعات تحت عناوین گوناگون از جمله «ملی گرایان، تحول خواهان، عدالت خواه و ...» نیز نمیتوانند خود را نجات بدهند. دستشان برای مردم ایران رو شده است، حنایشان دیگر رنگی ندارد. ⭕️ نیرویی که خواهان سهیم شدن در دستگاه قدرت حاکم در ایران است نه شرف دارد نه وجدان ، نه عدالتخواه است و نه ملی ، او بدنبال منبع چربتری برای غارت ملت ایران است، او تاخیر خود را در ثروت اندوزی با مماشات امروزش میخواهد جبران کند. ⭕️ هر کودکی امروز میفهمد که ورود به این ساختار عفونتزا جز گیر کردن پاچه شلوار به لجنزار چیز دیگری نیست اما اگر برای ورود به این لجنزار برنامه ریزی میکند بدانید که او مار رنگی امروز و افعی فرداست. ⭕️ این رژیم بی آبرو در ابعاد وسیع پایگاهی ندارد و مردم از آن بیزارند. مردم فهمیده اند که این نظام فقط زبان زور میفهمد و لاغیر ، مردم بالاخره آنرا به زیر خواهند کشید باشید و بمانید و تماشا کنید! ⭕️ اصلاح طلبان یا صف مردم را برمیگزینند و همین حالا که فردا دیر است به گفتمان براندازی رژیم میپیوندند و دست از داغ کردن بازار انتصابات و آشتی با این ضحاک و مارهای هفت خطش برمیدارند یا تقاض انتخاب بد خود را بزودی پس میدهند. با احترام ویکتوریا آزاد کانال تلگرامی https://t.me/iranyarannetwork1398/9279
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad