گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
برجام…مذاکره …تنها وقت خریدن … چاپ پست الكترونيكي
برجام…مذاکره …تنها وقت خریدن جهت ادامه بقای رژیم آخوندی در ایران است …

✍️ویکتوریا آزاد✍️

‏مذاکرات در وین در این دور به پایان رسید و قرار شد نمایندگان به خانه برگردند و با هم مشورت کنند تا دور بعد که مذاکرات ادامه خواهد یافت.روزها تلویزیونها و تحلیلگران مشغول گرم کردن فضای افکار عمومی بودند که اگر مذاکرات موفق شود چنین میشود و اگر موفق نشود چنان میشود… هیچکس به شما حقیقت را نگفت…نگفتند که این مذاکره نیست یک نمایش خیمه شب بازی است. دورِ باطلی است که از سال ۱۳۸۲ شروع شده و قرار نیست تمام شود. تحریمها نیز قرار نیست تمام شود چون هر دو طرف پول خوبی از این ماجرا نصیبشان میشود و هیچکدام از طرفین به ملتِ  متحمل و صبور ایران فکر نمیکنند حتی روشنفکران و سیاسیون این مرزوبوم را هم خوب فریفته اند پس چرا مذاکرات را با آخوندها تمام کنند. ملتهای جهان از این بابت نان میخورند، دولتها بر ذخیره مالی خود می افزایند. اصلا چه اهمیتی دارد که ملت ایران فقیرتر و فقیرتر شود. در مکتب و فلسفه اروپاییها، روسها، امریکاییها باور دارند که هر ملتی لیاقتش همان حکومتی است که آن ملت اجازه داده که بر او حکمرانی کند در غیراینصورت نباید آن حکومت را بربتابند. از همین رو بارها در محافل بین المللی بما گفتند که مردم شما راضی هستند اگر نیستند چرا به قوانین حکومت تمکین میکنند؟ بارها گفته اند که تعداد تظاهرکنندگان در بهترین حالت بهنگام جنبش سبز از سه میلیون عبور نکرد در حالیکه که شما ۷۵ میلیون جمعیت دارید. 
👈👈نتیجه اخلاقیِ آنها اینست؛ از ما نخواهید حقوق بشر شما، محور رابطه ما با رژیم شما باشد. رعایت حقوق بشر مسئله ملت شماست و این آنها هستند که باید برای حاکمانشان خط و نشان بکشند. ما فقط پیشنهاد میدهیم یا حداکثر اعتراض میکنیم. میگویند از ما نخواهید که حکومت شما را به رسمیت نشناسیم وقتی حکومت دیگری ندارید. 📣📣 بنابر این هموطن عزیزم : ۱. بدان هیچ نیروی خارجی برای نجات شما نیامده و نخواهد آمد ۲. بدان حکومت ایران یک حکومت دست نشانده قدرتهای خارجی است و آمده که بماند و منافع آنها را تامین کند نه منافع شما را ۳. بدان که با ادامه بقای جمهوری اسلامی ایران تجزیه خواهد شد، طرح یوگسلاویزه کردن ایران روی میز مشترک حکومت ایران و قدرتهای خارجی است، ماجرای انتقال آب و منابع و ثروت هم در همین راستا صورت میگیرد ۴. بدان که سرنوشت تو و نسلهای بعد پشیزی برای این حکومت و همدستانش اهمیت ندارد و هیچ اصلاح و تحولی به نفع منافع شما قرار نیست رخ بدهد. در مکتب اینها ملت ایران را باید گرسنه و فقیر نگه داشت ۵. بدان که این رژیم وضعش از این هم بدتر بشود تا شما نخواهید، نخواهد رفت. فروپاشی و تسلیم رژیم بدون حضور میلیونها ایرانی در خیابان غیرممکن است! ✊پس بپاخیز ، خود را متشکل کن و ایران را نجات بده! #بابرجام_بی_برجام_این_رژیم_باید_سرنگون_شود

https://t.me/iranyarannetwork1398

 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad