گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
وضعیت نگران کننده ی امیر حشمت ساران، زندانی سیاسی چاپ پست الكترونيكي
امیر حشمت ساران، زندانی سیاسی، از جهارشنبه شب به بیمارستان رجایی کرج منتقل شده و در شرایط بسیار حاد جسمی و در اغما بسر می برد.
به گزارش فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران صبح روز پنجشنبه ۱۵ اسفند ماه خانواده آقای ساران متوجه وخامت وضعیت جسمی وی شدند. علی حاج کاظم رئیس زندان ابتدا از اعلام محل بستری شدن و شرایط او خوداری نموده و بعد از چندین بار تماس، بالاخره به خانواده ی ساران گفته شد که وی در بیمارستان رجائی کرج در بخش آی. سی. یو یا مراقبت های ویژه بستری است.
هنگامی که خانم الهه نازجو همسر آقای ساران برای دیدن همسرش به بیمارستان مراجعه کرد او در بیهوشی کامل بسر می برد و به سختی تنفس می کرد و شرایط بسیار وخیمی داشت. اجازه عیادت از آقای ساران فقط به دستور علی حاج کاظم صورت می گیرد و به فرزندان او اجازه عیادت و دیدن پدرشان داده نشده است.
پزشک معالج وی از دادن هرگونه اطلاعاتی از وضعیت جسمی آقای ساران خوداری می کند. احتمال داده می شود که این دستوری است که توسط وزارت اطلاعات به آنها داده شده. پزشک معالح به خانواده ی ساران تنها گفته است فقط برای او دعا کنید.
فرزندان او امروز چندین بار تلاش کردند که پدر خود را ببینند ولی مامورین از دادن اجازه به آنها خوداری کردند. هرگونه عیادت از وی منوط به دستور علی حاج کاظم می باشد. پرسنل بخش به خانواده آقای ساران گفته اند که آقای ساران دچار نارسائی مغز است و وضعیت خطرناکی دارد.
علیرغم بیهوشی چندین ساعته آقای ساران، ۲ مامور مسلح در درب اتاق آی. سی. یو مراقب وی هستند و دستان آقای ساران با دست بند به تخت بسته شده است. این در حالی است که او در آی. سی. یو و در بیهوشی کامل بسر می برد و دست بند زدن به بیماری در چنین شرایط بسیار وخیمی باعث بالا بردن استرس و وخیم کردن وضعیت جسمی او می شود.
چهارشنبه شب ۱۴ اسفند ماه ۲ بار آقای ساران توسط هم بندیانش به بهداری زندان برده شد. بار اول بهداری زندان از معاینه و درمان او خوداری کرد و بار دوم وقتی که با اعتراض شدید همبندیانش مواجه شدند، ناچار اقدام به معاینه او نمودند.
آقای امیرحسین حشمت ساران در طی چند روز گذشته برای سومین بار به اغما فرو رفت. وی آخرین بار در پی مصرف داروهایی که از بهداری زندان به او تجویز شده بود و به صورت قرصها و کپسولهای پودر شده و مخلوط بود، دچار چنین عوارض وخیمی شد.
تجویز دارو به زندانیان از مدتی پیش به دستور علی حاج کاظم و محلاتی از مسئولین بهداری زندان به صورت زیر در اختیار زندانیان قرار می گیرد. قرص ها و کپسول ها بصورت پودر شده و چند دارو با هم مخلوط می کنند و آن را در اختیار زندانیان قرار می دهند. این شیوه تا به حال باعث مرگ چند زندانی شده است و زندانیان که تا به حال این داروها را مصرف کرده اند تعداد زیادی از آنها دچار عوارضی مانند: حالت تهوع، سرگیجه، بی حس شدن زبان و دهان، مسدود شدن راه تنفسی و حالت خفگی و به اغما فرو رفتن شده اند.
پنج‌شنبه  ۱۵ اسفند ۱٣٨۷ -  ۵ مارس

 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad