گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
مرگ مشکوک امیر حشمت ساران در زندان چاپ پست الكترونيكي
Imageروابط عمومی جبهه ی دموکراتیک ایران
با کمال تاسف و تاثر امیر حشمت ساران زندانی سیاسی در زندان رجایی شهر در گذشت. این زندانی سیاسی از سال 1382 به دلیل محکومیت 12 سال از سوی دادگاه انقلاب در زندان رجایی شهر زندانی بود. امیر ساران از مبارزینی بود که اگر چه مبارزه ی مسالمت امیز مطابق با اعلامیه ی جهانی حقوق بشر را پی گیری می کرد ولی از سوی رژیم به شدت زیر فشار بود. حتا رژیم به این زندانی که از مدت ها پیش در زندان رجایی شهر دچار امراض گوناگون شده بود اجازه ی مرخصی نداد. اقای ساران در چند ماه اخیر بار ها دچار تشنج گردیده و به حال اغما فرو رفت ولی خانواده اش نتوانست عوامل امنیتی را راضی کند تا به او مرخصی استعلاجی بدهند. امنیتی ها به خوبی می دانستند که ساران در زندان خواهد مرد و عمدا به او مرخصی ندادند تا این که روز گذشته پیکر نیمه جان او را تحویل بیمارستان رجایی دادند. مسئولین بیمارستان به خانواده ی او اعلام کردند که همه ی بدن ساران را عفونت فرا گرفته و بسیار دیر او را به بیمارستان اورده اند. به راستی در زندان چه نوع دارویی به این زندانی ها تزریق می شود که  دچار مرگ می شوند. مگر حکم ساران مرگ بود که مسئولین سازمان زندان ها جسد او را به خانواده تحویل می دهند؟چرا نباید کسی پاسخگو باشد و این در شرایطی است که تا کنون چند تن از زندانیان سیاسی این گونه از بین می روند و این خطر بهروز جاوید تهرانی را نیز تهدید می کند.چرا نباید نهاد های بین المللی در این زمینه به رژیم سرکوبگر و ضد حقوق بشر اسلامی فشار بیاورند؟مسئولین این رژیم به چه اصلی جز حفظ قدرت پایبند است؟چرا نباید جان انسان ها و سرنوشت همسر و فرزندان حشمت ساران و امثال او برای این ها اهمیت داشته باشد؟ به راستی شکایت این حکومت خشن و غیر پاسخگو را به کجا باید برد؟مرگ مشکوک این مبارز سیاسی  که به طور حتم بر گردن رژیم جمهوری اسلامی است را به خانواده ی ساران و همه ی ازادی خواهان تسلیت می گوییم و از سازمان ملل متحد و شخص دبیر کل خواهان پیگرد حقوقی سران رژیم به دلیل مرگ این انسان های بیگناه در زندان های مخوف ان هستیم. روابط عمومی جبهه ی دموکراتیک ایران.
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad