گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
پروین محمدی کارگر کارخانه صنایع فلزی چاپ پست الكترونيكي
  و از اعضا اتحادیه آزاد کارگران ایران به پلیس امنیت تهران احضار شد
امروز سه شنبه 25 فروردین ماه 88 ، ساعت 8 صبح دو نفر از مامورین پایگاه پنجم پلیس امنیت تهران با حضور در کارخانه صنایع فلزی شماره دو  و طی ابلاغیه ای کتبی  پروین محمدی یکی از کارگران این کارخانه و عضو اتحادیه آزاد کارگران ایران را به دایره اطلاعات و اخبار کلانتری 153 شهرک ولی عصر احضار کردند.
 بر اساس این احضاریه پروین محمدی حداکثر تا  48 ساعت آینده باید خود را به این کلانتری معرفی کند.

پروین محمدی  بمدت ده سال نماینده کارگران کارخانه صنایع فلزی شماره دو بود و در شهریور ماه سال گذشته با کارشکنی های کارفرما در برگزاری انتخابات نمایندگی کارگران که به دلیل حضور پروین محمدی  در میان کاندیداهای نمایندگی بود، تحت فشار ناچار شد علیرغم میل خود و خواست کارگران، استعفایش را از کاندیداتوری نمایندگی اعلام کند تا این انتخابات برگزار گردد که به محض استعفای وی، کارفرما نیز دست از کارشکنی های خود برداشت و این انتخابات برگزار شد.

پروین محمدی در حالی از سوی پلیس امنیت تهران احضار میشود که کارگران صنایع فلزی شماره دو، در طول سال گذشته در اعتراض به عدم پرداخت دستمزدهای معوقه خود بارها دست به تجمع اعتراضی زدند و هم اکنون این کارگران با احتساب فروردین ماه امسال، 5 ماه است دستمزدی دریافت نکرده اند و از سوئی کارفرما فقط مبلغ یکصد هزارتومان از عیدی این کارگران را پرداخت کرده است. این در حالی است که هم اکنون کارخانه شماره یک صنایع فلزی نیز تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام شده و کارگران این کارخانه در بلاتکلیفی بسر می برند.

بازجوئی و احضار کارگرانی که 5 ماه است دستمزدی دریافت نکرده اند دفاعی عریان از سوی نهادهای امنیتی از کارفرمائی است که زندگی صدها خانواده کارگری را با عدم پرداخت دستمزدهایشان  به تباهی کشانده است.

اتحادیه آزاد کارگران ایران احضار پروین محمدی به پلیس امنیت تهران را در راستای ایجاد رعب و وحشت در میان کارگران کارخانه صنایع فلزی شماره دو و تحمیل شرایط هر چه برده وارتر بر کارگران این کارخانه ارزیابی میکند و آنرا قویا محکوم می نماید و بدینوسیله اعلام میدارد در مقابل اعمال هر گونه فشار بر پروین محمدی قاطعانه ایستادگی خواهد کرد.

 

اتحادیه آزاد کارگران ایران - 25 فروردین ماه 88

www.ettehadeh.com

This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it

فاکس: 02144514795
 
http://www.ettehadeh.com/?page=news&nid=1107

 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad