گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
ربودن و دستگیری زندانیان سیاسی سابق چاپ پست الكترونيكي
 در نقاط مختلف ادامه دارد
بنابه گزارشات رسیده از مشهد ،آقای علی عبادی 60 ساله از زندانیان سیاسی دهۀ 60 با یورش مامورین وزارت اطلاعات همراه با فرزندش دستگیر و به نقطه نامعلومی انتقال داده شدند.
در حدود 2 هفته پیش مامورین وزارت اطلاعات با یورش وحشیانه  به منزل آقای علی عبادی در شهر مشهد از زندانیان سیاسی دهۀ 60 او و فرزندش را مورد ضرب وشتم و اهانت قرار دادند و سپس وی را دستگیر و به نقطه نامعلومی منتقل کردند . مامورین وزارت اطلاعات در این یورش منزل آنها را مورد بازرسی قرار دادند و این بازرسیها به صورت وحشیانه صورت گرفت .این بازرسیها باعث تخریب  مقدار زیادی از وسائل منزل آنها گردید.بازجویان همچنین آلبومهای عکس خانوادگی ،کتاب ها ،کامپیوتر ،سی دی  و سایر وسائل را با خود بردند.
از زمان دستگیری تا به حال از وضعیت و شرایط آنها هیچ خبری در دست نیست و همچنین محل بازداشت آنها نامشخص می باشد.
خانواده عبادی از زمان دستگیری عزیزانشان تا به حال بارها به اداره اطلاعات و دادگاه انقلاب مراجعه کردند و خواستار مطلع شدن از وضعیت عزیزانشان شدند ولی آنها از دادن جواب مشخص در این مورد تا به حال خوداری کرده اند.
در ماههای اخیر یورش به منازل و دستگیری زندانیان سیاسی سابق و بخصوص به منازل هوادران و خانواده های سازمان مجاهدین خلق ایران به نحو بی سابقه ای افزایش یافته و تا به حال تعداد زیادی از آنها دستگیر و به نقاط نامعلومی منتقل شدند و یا  در  زندانهای مختلف  بسر می برند . گزارشات از شهرهای تهران،کرج،سمنان،مشهد،همدان، اصفهان  و از  شهرهای مختلف حاکی از این دستگیریها است. دستگیرشدگان  در سنین مختلف می باشند و از مردان مسن و زنان خانه دار تا دختران و پسران جوان می باشند. اکثر دستگیریها بدلیل بودن عزیزان و بستگان آنها در قرارگاه اشرف صورت گرفته و به صورت گروگان گرفته شدند.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران،یورش وحشیانه به منازل ،ضرب وشتم و اهانت ،دستگیری و انتقال به نقاط نامعلوم و بی اطلاع نگه داشتن خانواده ها از وضعیت عزیزانشان را محکوم می کند، و از کمیسر عالی حقوق بشر و سایر سازمانهای حقوق بشری خواستار اقدامات فوری و عملی برای پایان دادن به دستگیریها در ایران است.
فعالین حقوق بشر ودمکراسی در ایران
08 اردیبهشت 1388 برابر با 28 آپریل 2009

 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad