گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
نامه آیت الله بروجردی به شاهزاده رضا پهلوی چاپ پست الكترونيكي
Active Imageخدمت شاهزاده گرامي، رضا پهلوي
يادگار دوران خوش ايران زمين
درود بر شما كه هرگز به خدا خيانت نكرديد و با تيشه حكومت، ريشه ديانت را قطع ننموديد.
سلام بر پدر فقيدتان كه يك اسلام خواه بي ادعا بود و يكي از بركات نظامش، اعتبارات گسترده ديني و علائق بي وقفه و عميق مردمي به معنويات و الهيات بود.
اينجانب كه به خاطر اعتراض به لوث مذهب درآميخته به سياست، مورد حملات وسيع مدعيان روحانيت و جمهوريت قرار گرفته‌ام و در اين راستا چندين سال است كه طعم تلخ شكنجه‌هاي اسلامي را چشيده‌ام و با آثار وخيم آن به استقبال مرگ مي‌روم، شاهد رنجوري خاك مقدس وطن از وفور فقر و كثرت خشونت و تماميت قساوت حكام ديكتاتور مي‌باشم.
به راستي ملتي كه مالكان واقعي و حقيقي بزرگترين مخازن طبيعي جهان و صاحبان بالاترين ثروت زيرزميني دنيا هستند و به طور روزانه ناظر بر اكتشافات جديد و عظيمي از منابع خداداده مي باشند، چگونه از نداري ها و بي‌عدالتي‌ها و نياز‌هاي همه جانبه خود، همچون مار‌گزيده بر خويش مي‌پيچند و مي‌نالند؟! رعيتي كه در روزگاري نه‌ چندان دور، الگوي خداپرستان و اسلام خواهان عالم بودند، اكنون حناي فكر و فرهنگ مذهبي، ديگر برايشان رنگي ندارد و به استحاله تمام عيار اعتقادي دچار شده اند و رژيم ولايت مطلقه فقيه، با پوشش هاي كاذب خبري و سانسور‌هاي جامع رسانه‌اي، سعي در اخفاي اين دو مسأله اساسي ملي و مذهبي، يعني فاجعه مادي و فلاكت معنوي دارد و مزورانه با ترتيب دادن اجلاس‌ها و كنفرانس‌هاي مضحك و دست‌چين شده و هدفدار در داخل و خارج و نيز با حراج منافع كشور و خرج هاي كمرشكن از بيت المال براي جذب اهرم هاي خود‌فروش و پول پرست، اراده به قبض آبرو كرده است و آهنگ سلطه‌جويي برممالك منطقه را دارد و هزينه گزاف چنين اهداف اهريمنانه اي را آحاد مظلوم و محروم و تحت ستم استبداد نعلين مي‌دهند و اين آفريدگار مهربان و با‌ گذشت مي باشد كه به خاطر انتساب ناجوانمردانه اعمال استعمارگران مذهبي به او، در جايگاه اتهام و اعتراض قرار گرفته است.
لهذا از شما مي‌خواهم تا از تمامي استعداد و استغناي خود بهره جوئيد و اين منادي آزادي و استقلال را ياري نموده و طنين فرياد‌هاي اين زنداني تبعيدي شويد كه تاريخ معاصر ايران زمين در تب تبعيض ها و ستم ها مي سوزد و منجيان زخم خورده و دردآشنايش را صدا مي‌زند و هرگونه بي‌توجهي به آرمان عدالت و صلح، سبب ازدياد عمر وطن‌فروشان ضد بشر مي‌شود و خنثي سازي بوق هاي گوش خراش استثمار جويان مذهبي، ايجاب مي كند تا به اعتلاي شعائر و ادبيات حقير، پژواك بين المللي دهيد و نهادهاي حقوقي و انساني و قانوني جهان را به حمايت اينجانب دعوت نماييد كه هدف و راه من، تضعيف و توقف سريع حكام مستبد ايران است.
با سپاس و احترام
سيد حسين كاظميني بروجردي
http://sedayezan.blogspot.com/

 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad