گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
حقوق بشر کجاست ؟ چاپ پست الكترونيكي
برگرفته از یک نامه وارده:
بهروز جاوید تهرانی  در دومین هفته از اعتصاب غذا ، تحت شکنجه  و در سلول انفرادی به سر می برد.
وی از دو هفته پیش به سلول انفرادی فرستاده شده و در این مدت چندین بار تحت شکنجه های وحشیانه عوامل زندان قرار گرفته است .
 در حالی که گفته می شد وی به علت اعتراض به جابجایی بند ؛ به انفرادی فرستاده شده , بهروز جاوید طهرانی اعلام کرد که مشکلی با این موضوع نداشته و ماموران با ناجوامردی به جای اینکه وی را به بند دیگری منتقل کنند ، بی گناه او را با زور و به طرزی وحشیانه به انفرادی می اندازند.
او از هفته دوم اردیبهشت سال 1388 خورشیدی در اعتراض نسبت به شرایطی که بی گناه در آن افتاده ( از دستگیری گرفته تا اعمال فشارهای مختلف و انفرادی های پیاپی و ضرب و شتم های بی رحمانه ) دست به اعتصاب غذا زده است و خواستار حقوق قانونی خود ( که تا کنون چیزی از آن ندیده است )  می باشد .
با این وجود در این دو هقته مامورین  برای 2 مرتبه صورت او را پوشانیده , دست هایش را دست بند و پاهایش را پابند زده اند و با باتوم چند نفری  به جان وی افتاده اند و بهروز جاوید تهرانی را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده اند به طوری که آثار جراحت بر بدن وی کاملا مشهود است . حال جسمی وی به دلیل شکنجه های بی رحمانه و اعتصاب غذا به شدت نگران کننده است . حال باید پرسید آیا این همان حقوق بشر است ؟
بنی آدم اعضای یک پیکرند                که در آفرینش ز یک گوهرند
چو عضوی به درد آورد روزگار              دگر عضوها را نماند قرار
تو کز محنت دیگران بی غمی            نشاید که نامت نهند آدمی ...

28/02/1388
با سپاس...

 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad