گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
نسبت به جان آیت الله برجردی اعلام نگرانی کنیم چاپ پست الكترونيكي
سرکار خانم ویکتوریا آزاد
با درود
هموطن گرامی و دلسوز فعالیت شما در امر نجات زندانیان سیاسی و عقیدتی بی شک باعث آرامش دردهای خانواده های صدمه دیده از رژیم شده و خواهد شد، حمایت های انسان دوستانه شما و پیگیری و توجه جنابعالی به وضعیت زندانیان عقیدتی وسیاسی موجب گردید که ما به شما این نامه را نوشته و نسبت به جان آیت الله برجردی اعلام نگرانی کنیم .

دوست گرامی وضعیت آیت الله بروجردی بحدی اسفناک است که رئیس درمانگاه زندان یزد به خانواده ایشان اعلام کرده که قادر به ادامه درمان ایشان در درمانگاه زندان نیستند و حتماً باید به بیمارستان مجهز منتقل شود. ایشان با داشتن بیمارهای فراوان و اعتصاب غذا ، بسیار ناتوان شده اند و بیم آن می رود که جان ایشان در خطر باشد.
سرکار خانم آزاد، آیت الله بروجردی بعد از ارسال نامه به دبیر کل سازمان ملل ، که خواهان رفراندم آزاد در ایران شده بود مورد ضرب و شتم رژیم قرار گرفت و آسیب جدی دید و همانطور که می دانید آیت الله بروجردی در ماه گذشته نامه های فراوانی به شخصیت مهم از جمله دبیر کل سازمان ملل و حتی شاهزاده رضا پهلوی نوشته است که اگر اقدامی صورت می دادند شاید ایشان به این وضع گرفتار نمی شدند.
دوست عزیز راهها در داخل بر ما بسته است و خفقان حاکم می باشد از شما توقع داریم با تجربه ای که دارید با تدبیری مناسب، از سازمان های مربوطه بخواهید که کاری برای نجات ایشان انجام دهند و از یاری به این هموطن زندانی دریغ نفرماید در پایان از شما برای تمام تلاش هایتان که برای حقوق بشر می کشید صمیمانه تشکر می کنیم.

با مهر   
جمعی از باورمندان به جدائی دین از سیاست در هرمزگان
2/ خرداد/ 88
(رفراندم آزاد حق طبیعی ماست)
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad