گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
درگیریهای خونین در نقاط مختلف تهران چاپ پست الكترونيكي

بنابه گزارشات رسیده از نقاط مختلف تهران اعتراضات مردم رو به گسترش است و درگیریهای گسترده در مناطق مختلف تهران ادامه دارد در اثر این درگیریها تعداد زیادی از جوانان مجروح و به بیمارستانهای مختلف منتقل شدند.
پس از پیام علی خامنه ای و اعلام نتایج قطعی موجی از اعتراضات گسترده نقاط مختلف تهران را فراگرفته است و جوانان در نقاط مختلف به درگیری با طرفداران احمدی نژاد و نیروهای امنیتی و اطلاعاتی پرداختند درگیریها در بعضی از نقاط مانند میدان فاطمی و خیابان آزادی بحدی شدید است که تعدادزیادی از جوانان مجروح شدند و به اورژانس بیمارستانها منتقل شدند. در حال حاضر مردم و جوانان  از جنوب تهران (خانی آباد، راه آهن) و از شرق تهران به سمت ولی عصر در حرکت هستند همچنین تجمع گسترده مردم و جوانان در میادین شیریعتی ،فاطمیه، انقلاب و ولی عصر می باشد.
   مردم تهران و بخصوص  جوانان دختر و پسر با سر دادن شعارهایی مانند مرگ بر خامنه ای ، خامنه ای پینوشه ایران شیلی نمی شه ، نصرن من الله و فتحا قریب مرگ بر این دولت مردم فریبا و شعارهای زیاد دیگری اعتراض خود را به کلیت رژیم ابراز کردند.
انبوهی از نیروهای گارد ویژه ، انتظامی و نیروهای امنیتی در خیابانها و میادین شهر مسقر شدند و وحشیانه با مردم برخورد می کنند ولی تا به حال موفق به پراگنده کردن مردم نشدند.
گزارشات تکمیلی متعافبا ارسال خواهد شد.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران ، یورش گسترده به مردم و جوانان و زخمی کردن تعداد زیادی از آنها را محکوم می کند و خواستار اقدامات گسترده بین المللی برای جلوگیری از یک سکوب خونین در ایران است.
فعالین حقوق بشر ودمکراسی در ایران
23 خرداد 1388 برابر با 13 ژون 2009

 
< قبل
 
2007 Victoria Azad