گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
نامه به آقای باراک اوباما رئیس جمهور امریکا چاپ پست الكترونيكي
هیئت سیاسی ـ اجرائی سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت)
اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
چهارشنبه  ٣ تير ۱٣٨٨ -  ۲۴ ژوئن ۲۰۰۹
اخبار روز: هیات سیاسی - اجرایی سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت) روز چهارشنبه نامه ای را خطاب به باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا منتشر کرد:
آقای باراک اوباما!
مردم امریکا روز چهارم جولای سالگرد صدور بیانیه استقلال امریکا از بریتانیای کبیر را جشن می گیرند. ما مایلیم این مناسبت بزرگ را به شما و به مردم امریکا تبریک بگوئیم و خود را در شادی شما سهیم بدانیم.
ما مدتی پیش از اقدام دولت شما به دعوت از مقامات ایران برای شرکت در جشن‏های روز استقلال و واکنش وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی مبنی بر بررسی دعوت شما اطلاع یافتیم. این ابتکار دولت شما و اقدامات و اظهارات متعدد شما که متوجه کاستن از تنش‏های سی ساله بین دو کشور ایران و امریکا، گشودن باب مذاکره و حل و فصل مسائل فیمابین از این طریق بوده‏اند، نمی تواند مورد تأئید نیروهای صلح دوست چه در ایران و چه در امریکا قرار نگیرد. موضع پایدار ما برای حل تمامی مسائل بین دو کشور، تشویق به تقرب‏جوئی، توسل به گفتگو و پرهیز از خشونت و تهدید به خشونت بوده است.
با این حال رویدادهای پس از برگزاری دهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران که شما همراه با جهانیان با نگرانی ناظر آنها هستید، ما را بر آن داشت تا از این طریق بر انتظاری که در این شرائط از شما هست، تأکید کنیم.

آقای رئیس جمهور!
در این روزها جهان شاهد اعتراضات مکرر مردم ایران که خواست قانونی و مقدماتی خود برای کنترل رأیشان را پی می گیرند، بوده است. جهان هم چنین شاهد آن بوده است که چگونه رهبر نظام در همدستی با کسانی که عملشان مورد تردید و اعتراض است، در صدد تحمیل خفقان بر مردم بر آمده و آنان را سرکوب می‏کند.
مادام که حکام کنونی در جمهوری اسلامی مردم را سرکوب می‏کنند و برای رفع تردیدها نسبت به نتایج اعلام شده انتخابات به اقدام اعتماد برانگیزی دست نمی‏زنند، این برداشت تلخ فعلی که مقامات مذکور علیه رأی و خواست مردم دست به کودتا زده اند، پابرجا خواهد ماند. همزمانی دعوت دولت شما از مقامات ایران برای حضور در جشن‏های روز استقلال، در این شرائط می‏تواند به برداشتی یکجانبه به نفع زمامداران فعلی، علیه مردم و حتی علیه سیاست تنش زدائی از مناسبات دو کشور بیانجامد.
از این روی، جدا از این انتظار عمومی که وضع حقوق بشر مبنای پایداری در مناسبات بین کشورها باشد، انتظار خاص در این لحظه از شما این است که مانع از برداشت یکجانبه پیش‏گفته شده و بر حمایت دولتتان از مبارزات آزادیخواهانه مردم ایران و از آزادی که در بیانیه استقلال مکرراً همدوش استقلال از آن تجلیل شده است، تأکید ورزید.

هیئت سیاسی ـ اجرائی سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت)
۲۴ ژوئن ۲۰۰۹

 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad