گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
اعتراضات شبانۀ مردم تهران به صورت گسترده ادامه دارد چاپ پست الكترونيكي
بنابه گزارشات رسیده از تهران، صدای اعتراضات شبانۀ مردم تهران همانند شبهای گذشته بصورت گسترده از نقاط مختلف شنیده می شود
مردم تهران امشب از ساعت 22:00 بر بام خانه های خود حاضر شدند و به اعتراضات شبانۀ خود ادامه دادند. آنها  بصورت خانوادگی و همراه با کودکان خود بر بام منازل خود حاضر شدند و بصورت گسترده ندای الله اکبر و شعار مرگ بر دیکتاتور را سر دادند. ندای الله اکبر و شعار مرگ بر دیکتاتور که بصورت شبانه در همۀ محلات تهران سر داده می شود. اما شدت اعتراضات در مناطق جنوبی تهران بیشتر از جاهای دیگر می باشد.شعارها نیروهای سرکوبگر را حراسناک و کلافه کرده است و علیرغم بکار بردن همۀ شیوه های وحشیانه تا به حال موفق به خاموش کردن آن نشده اند.مستبدین حاکم با ظاهری فریبکارانه و با سوءاستفاده از مذهب سعی داشت که به اعمال ضد بشری خود مشروعیت بدهند. ولی درک وفهم مردم ایران فراتر از آن است و با سر دادن این شعارها مستبدین حاکم  را ضد هر دین و آیین و هر قوم و مذهب ایران و ایرانی میدانند و آنها را از این بابت خلع سلاح کرده اند.
اگر چه امشب 12 تير ماه جمعه و روز تعطيل بود و انتظار مي رود مردم در روزهاي تعطيل بيرون از خانه باشند اما بيشتر مردم در اين ساعات خود را به خانه مي رسانند تا بر بام خانه هايشان اعتراض خود را نشان دهند .عده اي هم سوار بر وسايل نقليه خود در خيابان ها شعار اعتراضي خود را سر مي دهند.اعتراضات شبانه تا حوالی ساعت 23:00 ادامه داشت.

از طرفی دیگر برای مقابله با اعتراضات شبانۀ مردم تعداد زیادی از نیروهای گارد ویژه،لباس شخصیها درپایگاههای بسیج و مساجد محله مسقر شده اند. آنها  برای خاموش کردن صدای اعتراضات شبانۀ مردم به هر اقدامی متوصل می شوند، از جمله یورش به منازل،ضرب وشتم ، دستگیری و تخریب اموال  مردم و موارد متعدد دیگردست زده اند ولی تا به حال نه تنها خاموش نشده است بلکه بر شدت آن افزوده شده است و نواحی بشتری به آن پیوسته اند.

فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران، از اعتراضات شبانۀ مردم که با خطرات زیادی مواجه هستند و برای رسیدن به آزادی و دمکراسی در ایران حاضرند هر بهائی را بپردازند حمایت می کند و از جامعۀ جهانی خواستار حمایت و پشتیبانی از مردم بیدفاع ایران است.
فعالین حقوق بشر ودمکراسی در ایران
13 تیر 1388 برابر با 4 ژولای 2009

 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad