گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
ادامه اعتراضات گسترده شبانه مردم تهران چاپ پست الكترونيكي
باعث یاس و نا امیدی سرکوبگران
بنابه گزارشات رسیده از تهران،مردم تهران امشب همانند شبهای دیگر بر بام خانه های خود حاضر شدند و فریادهای اعتراض آمیز خود را بر علیه مستبدین حاکم  گسترده  تر سر دادند.
افراد شرکت کننده  در این اعتراضات از سنین مختلف می باشند از زنان و مردان مسن تا دختران و پسران جوان و کودکان هستند. اعتراضات مردم  حوالی ساعت 22:00 بر بام خانه های  آغاز می شود . آنها با فریادهای رسای خود بر علیه ظلم وستم حاکم و شبهای تاریک استبداد می شورند. فضای تهران آکنده از  بانک الله اکبر و فریاد  مرگ بر دیکتاتور است این فریادها در هر کوی و محله شنیده می شد. فریادهای پی در پی اعتراضات مردم لرزه بر اندام مستبدین می اندازد. حتی کسانی که سوار بروسائل نقلیۀ خود هستند  در خیابانها  فریادهای اعتراض آمیز  سر میدهند.  فریادهای اعتراضات مردم  تهران تا ساعت 22:30 ادامه یافت.
نیروهای سرکوبگر که در پایگاههای بسیج و مساجد محل مسقر هستند از شدت یورشهای آنها به منازل و اموال مردم کاسته شده است و حالتی از یاس و انفعال بر آنها حاکم شده است . قدرت واکنش از آنها سلب شده است و مقهور ارادۀ مردم شده اند .
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران، از فریادهای اعتراض آمیز مردم ایران حمایت می کند و اعتراضات را از حقوق اولیۀ آنها میداند.
فعالین حقوق بشر ودمکراسی در ایران
16 تیر 1388 برابر با 7 ژولای 2009

 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad