گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
دادگاه رسيدگي به شكايت شادي صدر از كيهان به تعويق افتاد چاپ پست الكترونيكي
  تاریخ: 5  مرداد  1388
  میدان زنان: در حالي كه يازده روز از بازداشت غيرقانوني شادي صدر، وكيل دادگستري مي گذرد، جلسه ي رسيدگي به شكايت وي از روزنامه ي كيهان، به دليل استمهال متهم به تعويق افتاده است.
به گزارش خبرنگار ميدان، زهرا مينويي، همكار خانم صدر به درخواست وي، براي شركت در دادگاه رسيدگي به شكايت او از روزنامه ي كيهان كه پس از دو سال تشكيل شد، رفته بود. اما جلسه ي رسيدگي به اين پرونده به دليل درخواست مهلت حسين شريعتمداري، مديرمسئول اين روزنامه از دادگاه، به تعويق افتاده است.
شادی صدر وکیل دادگستری و فعال حقوق زنان دیشب در تماس تلفنی از همسر خود خواست تا با مینویی تماس بگیرد و از او بخواهد در جلسه رسیدگی به شکایتش از روزنامه کیهان به وکالت از او شرکت کند.
به نظر مي رسد شادي صدر به دليل بي ارتباط بودن با دنياي بيرون و دسترسي نداشتن به روزنامه، شمارش روزها را گم كرده كه تاريخ جلسه ي دادگاه را يك روز ديرتر اطلاع داده است.
اوایل سال 86 شادی صدر از روزنامه کیهان به اتهام توهین و افترا شکایت کرد. روزنامه کیهان كه به وارد كردن اتهامات مختلف به افراد گوناگون شهره است، در مطلبی شادی صدر را هوادار "تز چند شوهری" معرفی کرده بود. بعد از پیگیری های مکرر خانم صدر زمان رسیدگی به این شکایت پنجم مرداد ماه سال 88 در شعبه 76 دادگاه کیفری استان اعلام شد. اما شاکی پرونده که در حال حاضر 11 روز است بدون تفهیم اتهام در بند 209 زندان اوین به سر می برد به دلیل بازداشت قادر به حضور در جلسه دادگاه نبود.
صبح امروز 5 مردادماه  مینویی و محمد مصطفایی وکلای شادی صدر در شعبه 76 دادگاه کیفری استان حاضر شدند. به گفته زهرا مینویی مدیر دفتر شعبه 76 در خصوص زمان رسیدگی به این شکایت  چنین توضیح داد که زمان رسیدگی به پرونده روزنامه کیهان - که غیر از شادی صدر شاکیان دیگری نیز داشته - دیروز بوده و با توجه به درخواست استمهال حسین شریعتمداری  و موافقت قاضی، جلسه دادگاه تجدید شده است.
همچنین به نظر می رسد به دلیل نگهداری خانم صدر در شرایطی که  دسترسی به روزنامه و نیز امکان ارتباط با فضای خارج از زندان و وکلای خود  را ندارد، روزها را گم کرده است و همین امر باعث شده تاریخ دادگاه فوق را یک روز دیرتر به وکلایش اطلاع دهد.
http://meydaan.net/Showarticle.aspx?arid=877


 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad