گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
حمله به قرارگاه اشرف را محکوم می کند! چاپ پست الكترونيكي
کانون نویسندگان ایران¬(در تبعید)
بنا به گزارش خبرگزاری¬ها، روز سه شنبه ۶ مرداد ماه ۱۳۸۸ برابر با ۲۸ ژوئيه ۲۰۰۹ صدها نفر از نيروهای ارتش و پليس عراق به پايگاه «اشرف» محل استقرار اعضاء و هواداران سازمان مجاهدين خلق ايران حمله کردند و کنترل اين پايگاه را به دست گرفتند.
نيروهای ارتش و پليس عراق در حمله وحشیانه خود، با استفاده از «بلدوزر» در ورودی پايگاه اشرف را ويران کردند و با پرتاب گاز اشک¬آور و با باتوم¬های الکتريکی مقاومت اعضا و هواداران غيرمسلح مجاهدين را در هم شکستند و اين پايگاه را به تصرف کامل خود در آوردند. بنا به اطلاعیه¬های مجاهدین خلق ایران، در جريان اين حمله هفت نفر از اعضای سازمان مجاهدين خلق جان باختند و حدود 400 نفر نیز زخمی شده¬اند.
در پی این حمله، تمامی ساكنین قرارگاه اشرف به غیر از مجروحان و بیماران دست به اعتصاب غذا زده¬اند. خواست¬های اعتصاب كنندگان از این قرار است:

-    خروج نیروهاى عراقى از قرارگاه؛
-    آزادی بازداشت شدگان؛
-    سپردن حفاظت قرارگاه به نیروهاى آمریكایى؛
-    لغو ممنوعیت حضور وكلا و سازمان¬هاى بین¬المللی كه 7 ماه است امكان ورود به این مكان را نداشته¬اند؛
-     اجرای قطعنامه 24 آوریل پارلمان اروپا درباره قرارگاه؛
-    مجازات آمرین حمله روز گذشته به قرارگاه.

قرارگاه اشرف در استان دیاله در شمال بغداد و در نزدیکی مرز ایران قرار دارد و حدود 3400 نفر از اعضای سازمان مجاهدین خلق در آن¬جا سكونت دارند. ساکنان این قرارگاه، در سال ۲۰۰۳ توسط نیروهای آمریکایی خلع سلاح شدند.
حکومت اسلامی ایران تاکنون بارها تلاش کرده است تا با استفاده از نفوذ خود در میان گروه¬های سیاسی عراق و به ویژه دولت این كشور، سازمان¬ها و احزاب مخالف خود مستقر در عراق را تحت فشار قرار دهد و حمله به قرارگاه سازمان مجاهدین خلق نیز در همین راستا صورت گرفته است. دولت جمهوری اسلامی ایران از برخورد شدید ارتش و پلیس عراق علیه مجاهدین ابراز خوشحالی نمود. به گزارش خبرگزاری حکومتی مهر روز چهارشنبه 7 مرداد، علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی، گفت: «هرچند که این اقدام دولت عراق دیرهنگام است اما قابل تقدیر است که تصمیم گرفتند سرزمین عراق را از لوث وجود تروریست‌ها پاک کنند.»
در حالی که بر اساس قوانین شناخته شده بین¬المللی، اعضای سازمان مجاهدین خلق مانند هر فعال سیاسی دیگر باید از حق پناهندگی و مصونیت برخوردار باشند و دولت عراق و نیروهای آمریكایی كه حاكمیت دوگانه منطقه را به عهده دارند مسئول تامین امنیت جانی اعضای این سازمان هستند.
کانون نویسندگان ایران¬(در تبعید)، این حمله غیرانسانی نیروهای عراقی به پايگاه مجاهدين خلق را محکوم می¬کند؛ از همه انسان¬ها و نیروهای آزادی¬خواه و هم¬چنین نهادهای مدافع حقوق بشر در سطح جهان می¬خواهد که از دیدگاه انسانی، برای رهایی اعضای مجاهدین از اسارت حکومت عراق بکوشند و اجازه ندهند امنيت و جان اعضای سازمان مجاهدين خلق ايران مستقر در قرارگاه اشرف، قربانی معاملات حکومت¬های ایران و عراق و منطقه شود.

کانون نویسندگان ایران¬(در تبعید)
بیست و نهم ژوئیه 2009

www.iwae.org  
  This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it  

 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad