گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
منصور اسالو به سلولهای انفرادی بند 1 چاپ پست الكترونيكي
 Active Imageمعروف به سگدونی منتقل گردید
بنابه گزارشات رسیده از بند 4 زندان گوهردشت کرج ،منصور اسالو رئیس هیئت مدیره شرکت اتوبوس رانی تهران بعد از ظهر امروز به سلولهای انفرادی بند 1 معروف به سگ دونی منتقل کردند.
آقای منصور اسالو رئیس هیئت مدیره شرکت اتوبوس رانی تهران  واحد بعد از ظهر روز چهار شنبه 11 شهریور ماه  به صورت ناگهانی از بند 4 زندان گوهردشت به سلولهای انفرادی بند 1 که معروف به بند آخر خطیها  است وپاسداربندها به سلولهای انفرادی آن سگ دونی اطلاق می کنند منتقل شده است.شرایط این بند وحشتناک می باشد و زندانیان سیاسی که به این بند منتقل می شوند تحت شکنجه های وحشیانه قرار می گیرند.  در حال حاضر بهروز جاوید طهرانی در این بند بسر می برد.
در روز یکشنبه 8 شهریور ماه مامورین حفاظت و اطلاعات و گارد زندان به بند 4 زندان گوهردشت کرج یورش بردند و زندانیان سیاسی و از جمله آقای منصور اسالو مورد ضرب و شتم و اهانت قرار دادند و آنها را به مدت 5 ساعت در زیر گرمای و آفتاب شدید قرار دادند و در این مدت حق استفاده از سروس بهداشتی و نوشیدن آب محروم بودند . آنها همچنین به سلولهای زندانیان سیاسی یورش بردند و وسائل زندانیان را تخریب و دست نوشته ها و سایر وسائل شخصی آنها را با خود بردند.
آقای اسالو از ناراحتی های متعددی رنج می برد و انتقال او به سلولهای انفرادی معروف به سگ دونی جان او را در معرض خطر جدی قرار میدهد
یورشهای وحشیانۀ و اذیت و آزار و انتقال  زندانیان سیاسی  به دستور وزارت اطلا عات صورت گیرد  و توسط علی حاج کاظم و علی محمدی رئیس و معاون زندان ،کرمانی رئیس حفاظت و اطلاعات زندان،نبی الله فرج نژاد معاون حفاظت و اطلاعات زندان به اجرا در می آید.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران، انتقال آقای منصور اسالو به سلولهای انفرادی با شرایط قرون وسطائی را محکوم می کند و از کمیسر عالی حقوق بشر و سازمان جهانی کار و سایر سازمانهای مدافع حقوق کارگران در جهان خواستار اقدامات گسترده برای پایان دادن به جنایتهای سیستماتیک علیه زندانیان سیاسی در ایران است.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
11 شهریور 1388 برابر با 02 سپتامبر 2009

 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad