گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
زندانی سیاسی عباس خرسندی به بیمارستان منتقل شد چاپ پست الكترونيكي
انجمن زندانیان سیاسی
2009.10.24
بنا به گفته ی همسر اقای عباس خرسندی،ایشان روز گذشته به دلیل درد شدید در ناحیه ی شکم به بیمارستان طالقانی منتقل شد. خانم خرسندی با مدیریت زندان اوین تماس می گیرد اما ان ها مطابق سنت همیشگی در جمهوری اسلامی به دروغ اعلام می کنند که خرسندی حالش خوب است و در بهداری زندان برای مدت ۲ ساعت بستری شده بوده است. اما زندانیان به خانم خرسندی اطلاع می دهند که او در بیمارستان طالقانی بستری شده است. همسر و فرزندان اقای خرسندی با مراجعه به بیمارستان طالقانی او را بر روی تخت بیمارستان و در حالی که پایش با زنجیر به تخت بسته شده بود،مشاهده می کنند.

مامورین اما از ملاقات همسر و فرزندان این زندانی با اقای خرسندی پیشگیری کرده و ان ها را از بخش مربوطه بیرون می کنند. همسر خرسندی می گوید که همسرش به شدت درد می کشید و عرق کرده بود.شایان ذکر است این عضو شورای رهبری جبهه ی دموکراتیک ایران و موسس حزب دموکرات ایران،به ۸ سال حبس محکوم شده و بیش از ۲ سال ان را تحمل کرده است. پزشکان به دلیل مشکل قلبی ،اعلام کرده اند که تحمل حبس برایش خطرناک است اما دادگاه انقلاب بدون توجه به دستور پزشک از مرخصی استعلاجی او پیشگیری کرده اند.اگر برای او اتفاق ناگواری بیفتد دادگاه انقلاب مستقیما مسئول خواهد بود.

 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad