گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
جنجال بر سر فتوای عجیب نویسنده زن سعودی چاپ پست الكترونيكي
پیش از این نیز این زن با نوشتن مقاله‌ای در روزنامه «المصری الیوم»، چاپ قاهره و انتشار آن در صفحه نخست این روزنامه، اختیار داشتن چهار همسر برای مردان را «احتکار جنسی» نامید و خواهان صدور فتوای جهانی برای احقاق حق زنان در این مورد شد!
علمای وهابی عربستان از فتوای یکی از زنان هم‌کیش خود به خشم آمده و او را «الضالة المضلة» (گمراه گمراه کننده) لقب دادند.
به گزارش «تابناک» و به نقل از رسانه‌های سعودی، خانمی که گفته می‌شود «نادین البدیر»، نویسنده و دانشمند سعودی است که فتوا داده زنان نیز باید همانند مردان صاحب اختیار انتخاب چهار همسر باشند تا در تساوی حقوق مردان و زنان عدالت رعایت شود!
این موضوع با واکنش‌های گوناگون و البته مخالفت‌های بسیاری همراه شده است. در همین باره، «شیخ عبدالله بن سلیمان المنیع»، رئیس هیأت العلمای عربستان، «نادین البدیر» را «الضالة المضلة» نامیده و گفته است: مهم نیست که این خانم تبعه چه کشوری است و مهم نیست که پاسخی به او داده شود، زیرا سخن هجو همیشه هجو بوده و باطل همواره باطل است و امیدوارم که دستگاه قضایی حکم لازم را برای جلب و بازخواست این خانم صادر کند.
شیخ عبدالله همچنین افزود: سخنان این زن، من را به یاد سخنان ابولهب انداخت که وقتی یک سوره کامل قرآن در مذمت و لعن او نازل شد، سخنانی را بر زبان راند که البته شایسته خود او بود.
در همین باره، «خالد فواد»، نائب رئیس حزب «الشعب» مصر نیز در واکنش به این موضوع دادخواست محاکمه « البدیر» را به مدعی العموم مصر داده است.
این نویسنده 42 ساله سعودی که اکنون در دبی زندگی می‌کند، دختر «سلیمان البدیر»، از شیوخ سعودی است.
ذکر این نکته لازم است که این زن با نوشتن مقاله‌ای با نام «من و همسران چهارگانه» در روزنامه «المصری الیوم»، چاپ قاهره و انتشار آن در صفحه نخست این روزنامه، اختیار داشتن چهار همسر برای مردان را «احتکار جنسی» نامید و خواهان صدور فتوای جهانی برای احقاق حق زنان در این مورد شد!
در همین حال، سایت «اسلام آنلاین» خبر داد: انتشار این مقاله اکنون جنجالی بزرگ در مصر آفریده و سبب شکایت‌های متعددی از روزنامه مصری ناشر آن شده است. شاکیان گفته‌اند که انتشار این مقاله مصداق بارز ترویج فسق و فجور بوده و سبب تخریب جامعه مصر و تضعیف بنیان خانواده خواهد شد.
گفتنی است، صدور فتواها و دادن نظریات عجیب و بیرون از قاعده از سوی علما و شخصیت‌های دینی و نویسندگان وهابی، مدتهاست که رواج یافته و دستاویزی برای هجوم به مسلمات دینی شده است.
برگرفته از تابناک
http://www.tabnak.ir/fa/pages/?cid=77560
28 آذر 1388

 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad