گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
اطلاعیه مشترک كميته زنان کومه له کردستان ایران چاپ پست الكترونيكي
 و اتحادیه زنان دمکرات کردستان ایران در محکومیت صدوراعدام 
آزادیخواهان، زنان مبارز و تلاشگران (فعالین ) حقوق بشر
هنوز 2 ماه از اعدام دو زندانی سیاسی کُرد به نامهای احسان فتاحیان و فصیح یاسمنی نگذشته است که بار دیگر رژیم ترور و وحشت جمهوری اسلامی ایران تصمیم به اعدام فعالان سیاسی کُرد تحت لوای مبارزه با محاربه گرفته است که از آن میان می توان به دو تن از مبارزین زن در زندانهای رژیم به نامهای شیرین علم هوی و زینب جلالیان اشاره نمود که به جرم همکاری با احزاب کرد به اعدام محکوم شده­اند.  بازبینی پرونده دو زندانی سیاسی دیگر کُرد به نامهای قادر محمدزاده و محمدامین عبداللهی و تغییر حکم هر کدام از آنها به ترتیب، از 32 و 20 سال زندان به اعدام، از دیگر موارد این اقدامات ضدانسانی رژیم است. دو زندانی سیاسی کُرد عدنان حسن­پور و هیوا بوتیمار هم اخیرا به سلول انفرادی منتقل شده اند و بیم آن می رود که علیرغم لغو احکام قبلی که اعدام بود، در آشفته بازار وحشت رژیم جان شان را بستانند. این دو مبارز کرد مدتهاست که در اسارت به سر می برند و اخیرا در اعتراض به وخیم­تر شدن وضع حقوقی پرونده شان در زندان دست به اعتصاب زده اند..

ازسوی دیگر در حال حاضر 20 زندانی سیاسی کُرد در پشت میله­های زندان به سر می برند که همگی به اعدام محکوم شده و قابل پیش بینی است که در صورت رشد مبارزات اعتراضی اخیر مردم، رژیم آنها را جهت ایجاد وحشت و درنتیجه آرام کردن اوضاع، قربانی کند.

حکومتگران سراسیمه از رشد جنبش اعتراضی کنونی برای ایجاد فضای ترس و وحشت دست به هر اقدامی در تمامی سطح کشور زده و میزند. علاوه براین، آشکار است که دولت کودتا در تلاش است افکار عمومی را به مناطق کُردنشین جلب نماید و عدم مشروعیت و ناکامی خود را جهت فروخواباندن اعتراضات کنونی در مرکز، بادمیدن بر بوق و کرنای ملی­گرایی ایرانی در نتیجهء اعدام فعالان سیاسی کردستان و دیگر ملتهای تحت ستم ایران جستجو کند.

بدینوسیله ما کمیته زنان کومه له کردستان ایران و اتحادیه زنان دمکرات کردستان ایران این احکام صادره ضدبشری رژیم را محکوم کرده و از تمامی نهادهای دمکراتیک، سازمانهای حقوق بشر و فعالان آزادیخواه و تلاشگران جنبش زنان می­خواهد به منظور ناکام گذاشتن عملی کردن این گونه احکام و افشای سیاست­های سرکوب بی مهابای رژیم جمهوری اسلامی همت به یک صدایی و اتحاد بسته و نگذاریم که این گونه با از دم تیغ گذراندن آزادیخواهان از جنبش به حق مردم انتقام بگیرند.

کمیته زنان کومه له کردستان ایران

اتحادیه زنان دمکرات کردستان ایران

3 بهمن 1388 شمسی

23 ژانویه 2010 میلادی


 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad