گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
نوروز1389 برعاشقان ایران مبارک باد! چاپ پست الكترونيكي
برای شنیدن پیام شنیداری اینجا کلیک کنید
نوروزبزرگترین جشن ملی ایرانیان است که نه تنها در ایران بلکه در کردستان عراق ، افغانستان ؛ ارمنستان ؛ تاجیکستان ؛ برخی مناطق پاکستان ؛ ترکیه وجمهوری آذربایجان  و مناطقی ازهندوستان و شیخ نشین های خلیج فارس ؛ نیزجشن گرفته میشود.  مجمع عمومی سازمان ملل در نشست ۲۳ فوریه ۲۰۱۰ خود، ۲۱ ماه مارس را به‌عنوان روز جهانی عید نوروز، با ریشهٔ ایرانی به‌رسمیت شناخت و آن را در تقویم خود جای داد. در متن به تصویب رسیده در مجمع عمومی سازمان ملل، نوروز، جشنی با ریشه ایرانی که قدمتی بیش از ۳ هزار سال دارد و امروزه بیش از ۳۰۰ میلیون نفر آن را جشن می‌گیرند توصیف شده‌است. پیش از آن در تاریخ ۸ مهر ۱۳۸۸ خورشیدی، نوروز توسط سازمان علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد، به عنوان میراث غیر ملموس جهانی، به ثبت جهانی رسیده‌بود. از اینرو این تحول و دستاورد بزرگ جهانی را باید گرامی داشت و آغاز سال نو را که به واقع فراتر از ادیان و کهن تر از سنتها است و در پیوند با راز پیراستگی طبیعت و بهار شورانگیز معنی پیدا میکند به بهترین شکل برگزار کرد. سه دهه حاکمیت دینمداران جبار که هر نوع هویت ملی و فرهنگی ایرانیان را نفی کردند و ازهر کوششی برای نابودی این هویت دریغ نکردند ، باعث نشد که ایرانیان از برپائی این آیین افتخارآفرین دست بردارند. مقاومت بی نظیر ملت بزرگ ایران در طول این سالها در مقابل واپسگرائی و ترویج فرهنگ خلافت پیشه ، بحق تحسین برانگیز است. شادیهای نوروز و ایمان به پایان فصل سرد و سیاهی و امید به شکوفائی که همانا بهره از فرهنگ غنی ایران باستان میگیرد دلیل زنده ماندن و جاری شدن نوروز باستانی در دل تاریخ بشری است. امروز نوروز تنها ایرانیان را به شعف وا نمیدارد بلکه ملتهای دیگر با نژادها و رنگهای دیگر را نیز مبهوت زیبائی خود میکند. از شمال تا جنوب ، ازشرق تا غرب جهان نوروز را مظهر عشق و آفرینش میدانند.
وه چه زیباست نوروز سال 1389 که وعده زایش دوباره و پیروزی نو بر کهنه را از مردم به فغان آمده خود در سال 1388 گرفت. سالی که صدای در دل نهان شده آزادی و دموکراسی به اوج کهکشان رسید و جهان به ندای اوج گرفته ایرانیان پاسخ داد. سالی که ندا رفت ، سهراب رفت ، پریسا رفت ، فهیمه رفت ، کسری رفت ، کامبیز رفت و صدها گل سرسبد این مرز بوم رفتند اما صدای آنان باقی ماند و از خون این جوانان هزاران لاله دمید !
در سال نو ایران نو را فریاد زنیم و نگذاریم که خون جوانان وطن در میعادگا ه جاهلان و رهروان ظلم و ستم بر باد رود.
برپاخیز از جا کن بنای کاخ دشمن آری عطر شکوفه ها مژده ویرانی زندان می دهند.
ویکتوریا آزاد
1388 اسفند
21 مارس 2010

Active Image
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad