گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
آمادگی افکار عمومی جهان برای جنگ با جمهوری اسلامی چاپ پست الكترونيكي
پنجشنبه، 5 فروردین ماه 1389 برابر با 2010 Thursday 25 March
خبرگزاری روسی «ریا نووستی»/ مقامات اداره جاسوسی آمریکا بیش از گذشته اعلام می کنند که ایران به آموزش جنگجویان جنبش طالبان در خاک خود می پردازد. اما مانند همیشه آنها نمی توانند بگویند که چند نفر از طالبان و در کجای ایران آموزش می بینند اما در عین حال به حقیقت این خبر اصرار می ورزند. این مطلب را پایگاه اینترنتی خبری-تحلیلی "اورآسیا" گزارش می دهد.

در این گزارش به نقل از سخنان یکی از مامورین امنیتی آمده است: "طی چند سال ایران سلاح به طالبان افغانستان تحویل داده و دوره های آموزشی کوتاه مدتی برای استفاده از سلاح برای آنها برگزار می کند. می توان تصور کرد که برخی از این آموزش ها در خاک ایران صورت می گیرد".

کارشناس "اورآسیا" معتقد است که تامین زمینه خبری برای تبلیغات وسیع لزوم حل نظامی مسئله ایران به وضوح دیده می شود. آنچه شاهد آنیم تکرار اوضاع پیرامون عراق و "سلاح شیمیایی" آن است اما در این مورد ارتباط ایران با طالبان برای آمریکایی ها به مراتب مهم تر از سلاح افسانه ای صدام حسین است. چرا که طالبان، سربازان آمریکایی را در افغانستان کشته و خواهند کشت و این بدان معناست که ایران نیز در قتل پسران، همسران، برادران، پدران و دوستان مردم آمریکا مسئول است. بنابراین می توان نتیجه گرفت که مردم آمریکا را بار دیگر برای حمایت از تهاجم به یک کشور دور دست آماده می کنند.

آمادگی افکار عمومی جهان برای جنگ با جمهوری اسلامی
از وبلاگ محمد علی ابطحی: وقتی شیپورهای جنگ برای زدن عراق دمیده می شد، فضای افکار عمومی جهان با آن جنگ مخالف بود. همه ی خیابانهای کشورهای عربی و کشورهای مسلمان نشین شرقی تظاهرات بر علیه جنگ و در بعضی کشورها به نفع صدام حسین بود. سازمانهای غیردولتی و روشن فکران دنیا و به خصوص کشورهای غربی همه بر علیه جنگ فعال بودند. کشورهای عربی با زدن عراق مخالف بودند و حتی در اروپا، فرانسه عضو فعال ضد جنگ بود. الان متأسفانه در فضای خطرناک جنگی علیه ایران اصلی ترین مشکل آمریکا، در قانع کردن افکار عمومی حل شده است. ماه هاست که آمریکائی ها مسئول آماده سازی افکار عمومی جهان هستند و اضافه بر مسئله ی هسته ای، بهانه هایی مثل هولوکاست و محو اسرائیل و دخالت ایران و کشتار آمریکائی ها در عراق و مسائل لبنان و مسائل شیعه و سنی در جهان اسلام و به خصوص عراق، و مباحث حقوق بشری، هرکدام بخشی از افکار عمومی جهان را آماده جنگ بر علیه ایران کرده است. این آماده سازی روانی و زمینه سازی افکار عمومی از همه ی امکانات نظامی برای ایران خطرناکتر است. متأسفانه از داخل کشور نه تنها هیچ تلاشی برای تغییر افکار عمومی جهان نمی شود، بلکه سخنانی گفته می شود که جنگ افروزان دستاویز بهتری برای ساخت افکار عمومی به نفع جنگ سامان دهند. بی شک در سایه ی این آمادگی افکار عمومی جهان، ایران در وضعیت بسیار حساس و خطرناکی قرار گرفته است. رسالت فوری و سنگینی در شرایط بحرانی و فوق العاده ی فعلی بر عهده ی همه ی نیروهای وفادار به ایران قرار دارد. اگر خدای ناکرده جنگی بر علیه ایران آغاز شود، حمایت دنیا از جنگ افروزان، دردناک تر و مشکل آفرین تر از خود جنگ خواهد بود.

به نقل از ایران پرس نیوز 2010.03.25
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad